Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire anyagiasak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire anyagiasak a nők?

Figyelt kérdés
Eddig én is kételkedtem benne, de ma hallottam egy döbbenetes beszélgetést, amikor egy buszon utaztam. Két barátnő beszélgetett, feltehetően a pasijaikról volt szó. Egyszerre csak arra figyeltem fel, hogy az egyik kérdezi a másiktól, "hogy bejön neked külsőre XY? Erre a másik azt válaszolta, hogy őszintén szólva nem, de ő az egyedüli pali az ismeretségi körömben, aki el tud tartani, van saját lakása, autója." Még mindig a hatása alatt vagyok ennek, ja és még mielőtt jönnétek ezzel, nem kisebbségiek voltak a lányok!

2013. jún. 23. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

vannak anyagias nők,és vannak normálisak is

elismerem hogy páran csak a pénzt nézik,de nem kell mindent nőre így tekinteni

20N

2013. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
iylen a csóróság :D a magyar nők szegények, és szeretnek nagyot álmodni.
2013. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Mondják majd itt neked, hogy nem számít, de a többség örülne, ha eltartanád és anyagilag teljesen független lennél.
2013. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ASOT ***** válasza:
73%

Csupán a jövőjükre gondolnak! Hogy ha válni fognak akkor mennyi pénz tud kizsigerelni a férjétől. :)


Egy szegény pasitól mit kapnának??? A centrifugát?

2013. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Mindenki a jobb életre törekszik,sokan úgy hogy rátelepednek

a másikra és szívják.


Taktikák.

2013. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Újabb strigula A NŐK KURVÁK oszlopba, ideje lenne kontrázni egy A FÉRFIAK DISZNÓK uszítással.
2013. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Egy ilyen tapasztalat miatt általánosságban beszélsz a nőkről? Hát gratula.


Én nemhogy nem örülnék különösebben, ha eltartanának, hanem ZAVARNA, mivel semmiképp sem akarok függni egy másik embertől, nem vagyok az a fajta, aki hajlandó lenne ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.

2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván idősebb korosztály lehetett, nem pedig 17 éves p*csák.


Én sem külsőre válogatom meg a pasikat, hanem hogy milyen a gondolkodása és hogy milyen életet él.

pl. szóba nem állnék egy lusta, hanyag, ingyenélő, segélyen élő emberrel akármennyire nézhet ki jól. Pl. nem az anyja tartja el, stb....


Ha van valakinek saját élete, lakása, autója és munkája, az egy komoly, intelligens és elhivatott emberről mutatkozik meg.


nem azt mondom hogy ez az elsődleges szempont, de igen, számít. Az már más, hogy mennyire él nagy lábon. Hogy BMW-je vagy Ladája van, stb... az már nálam is mindegy. De elsősorban a belső, akármennyire is közhely...

2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
egy nőnek kell a biztonság érzet egy férfi mellett (anyagi is) ,ennyi. ők így választanak párt. ez ösztön. de van aki túlzásba viszi sajnos.
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Igen,bmeg! Nem kell több ilyen kérdés!
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!