Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám nem engedi hogy hozzája mennek férjhez! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismertem nem régiben egy férfit, a Matyit. Jártunk összesen 6 hónapot jártam vele, aztat most meg már édesanyám totálisan szét akar minket szedni, uszit engem a Matyi ellen mer kitalálaj a meséket, hogy a Matyi így párzott úgy pározott másokkal, megcsatt hogy a diszkóban látta mással megkérte a kezét más lányoknak. Igen, ezt édesanyám mondja nekem, hazudik. Bevallatta hogy hazudik! Nem enged engem ahoz a férfihez azt mondja nem való nekem, mert ronda és nem lenne jó férj és telejsen ellenünk van a Matyit meg fenyegeti éjszaka,. Szeretem őt és neki akarom adni a fejem, senki másnak!
2013. jún. 23. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Túlspiláztad. Egy kicsit kevesebb legyen legközelebb, és akkor elhisszük.
2013. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Vigyetek anyádnak egy féldisznót.akkor megbocsájt!
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Atya ég, ennyit rég röhögtem.

Anyád is jár diszkóba?

2013. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
G*ci mekkora troll :DDDD
2013. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
anxám nem mentet már csörögni, mert öreg hozzá, a dzskó mellett ment el és azt mondta hogy ottat látta de hazudik mint a víz!
2013. jún. 23. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Na és mongyad, a Matyi jó dógozik? Jómunkásembör?
2013. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó munkéja van neki. Ott dolgozik ahol tud, de nem értek én ezekhez a férfimunkákhoz. viszom annyit becsülettel állíthatok hogy a Matyi egy szent! egy szent jó becsületes tisztességes ember, soha egy árva rossz szója nem vot, ojan az mind a kisangyal.
2013. jún. 23. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:

mennyi idő kellet ezt a baromságot összeszedni, megsütötte a nap a fejedet v. szívtál valamit?

öcsém ilyen tájszólás nincs, csak marhaság N

2013. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
soha nem vert meg engem, soha egy rossz szót nem mondott, nem részegeskedik, nem keresik a balhét, igazi szent ember.
2013. jún. 23. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:
mé pap?
2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!