Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy lánnyal úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy lánnyal úgy beszélni, hogy ne valljak egyértelműen szerelmet, de felkeltsem az érdeklődését magam iránt?

Figyelt kérdés

Nincs kiszemelt lány, de 18 éves vagyok, nem volt még barátnőm, meg elég bátor ember vagyok, sokmindent megcsinálok, meg állítólag külsőre sem vagyok reménytelen, de egyszerűen a lányokhoz nem értek. Mostanában elkapot ez az érzés, hogy jó lenne egy barátnő, de azt sem tudom, hogy merre keressem. Társkereső nem megoldás, mert azt azért nem szeretném, de jó lenne valami eredmény is. Tudom, hogy nem válthatom meg egy kérdéssel egy világot, de hátha van valakinek valami jó ötlete, amit el lehetne sütni.

Talán 1 lány van, aki a viselkedésével azt mutatja a többi haverom szerint, hogy bejövök neki, meg ő is bejön nekem, de a nyáriszünetben nem nagyon találkozunk, hacsak nem kezdeményezek én és tartok attól, hogy ha nem jönne össze, még 1 évig osztálytársak leszünk és nehéz lene az élet mind2nk számára.

Hogy tudnám rávezetni, hogy ne kellen egyértelmű utalást tennem, csak úgy, hogy tekintse annak, aminek akarja. Ha akarja, baráti gesztusnak, ha meg úgy akarja, akkor úgy hogy közeledni próbálok felé.

Elég hosszú lett, de bízom a türelmes és tapasztaltabb emberek segítségében.

Köszönöm előre is, ha valaki válaszol.


2013. jún. 23. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel akarod kelteni a figyelmét? Mond meg neki ,hogy van egy ferrárid meg egy 25 centis farkad. tuti siker.
2013. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyik sincs, ami ha kiderül, záros határidőn belül repülnék. 1.t már tudja, hogy nincs, mert 3 éve oszt.társam, a 2. meg úgyis kiderülne, de ettől nem csábulna amúgy sem el.

Más lány meg hiába dőlne be (nem dőlne, mert ahogy meglát, látja hogy nem márkás cuccaim vannak), ott is gyorsan kiderülne az igazság.

De akár poénosan mondva még jól is elsülhet.

2013. jún. 23. 22:06
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne mondj olyasmit amit az 1. válaszoló írt. Bár nekem még nincs ebben tapasztalatom, de 1 biztos, ha megdícséred, mondjuk a szemét, vagy akármilyen jó tulajdonságát, annak mindenki örül. Esetleg mondhatod azt, hogy tetszik. De csak ennyit tudok mondani. :)
2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!