Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz férfi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
Mikortól mondhatja magát egy ember férfinak, mert már nem nagyon tudom eldönteni, hogy mit kellene csinálnom, hogy ismerkedjenek velem a nők. Jó azt a dumát már csomószor hallottam hogy "pl. felkelsz a gép elől" oké, rendben, de gondolom azután nem fognak a nők utánam bomlani, hogy megszólítom őket. Valami olyan férfias dolog kell amikkel megbírom őket fogni. Erre kéne pár példa.
2013. jún. 23. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kukija van. A nők szemében meg a pénisze és a bankszámlája méretétől, a kocsija márkájától.
2013. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

vagy mondjuk nézz ki így:

[link]

2013. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A férfi nem a szextől,vagy szerelemtől,hanem a felelősségvállalás és megtartástól,a cselekedeteitől lesz férfi.
2013. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hellgium

Most muszáj volt belinkelni ezt a képet rólam?

2013. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Közmunkával milyen bankszámláról, meg milyen kocsiról álmodozhatnék? Most ugye csak vicceltek...

A kép amit meg linkeltél az mind szép és jó, csak én soha nem fogok így kinézni az a 1 gond az egésszel.

2013. jún. 23. 22:06
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze utolsó :D Jó álmodozni.
2013. jún. 23. 22:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Felelősségvállalás megvan, magabiztosság megvan.
2013. jún. 23. 22:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Haha 4-es, tényleg te vagy?

És ez igaz:

[link]

2013. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hiába van neki kicsi, azt kap meg, akit csak akar :D
2013. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nem igaz, szerintem a 20 centi nem kicsi
2013. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!