Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páran lemegyünk sátrazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páran lemegyünk sátrazni Balatonra. Mit gondolna a kiszemeltem, ha megkérdezném, aludhatok-e majd vele egy sátorban?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal lemegyünk Balcsira pár napra sátrazni. Nekem nincsen sátram,meg nem is szeretnék egyedül aludni,mert elég félős vagyok. Ott lesz az a srác is,aki nekem iszonyatosan bejön. Azt tudom,h neki van egy 2 szeméyles sátra. Gáz lenne megkérdezni tőle,h aludhatok-e majd vele? Mit fog reagálni? Egyébként jó csajnak tartanak,de ott lesz az expasim is,aki azért vmennyire jóban van ezzel a sráccal,így lehet zavarná őket... Hogy kérdezzek rá,h ne legyen gáz ha nemet mond?

19/L


2013. jún. 24. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sátorba zárt expasi érzékeny téma...salalala :D

Amúgy aludj vele, de ott sem alvás lesz. Kondom a zsebbe!

2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FannaL ***** válasza:

Én mondanám, hogy nincs sátram és nincs-e vkinek 2 személyes...ha ő azt mondja, hogy neki van akkor sima a téma. De ex pasi az tényleg húzós, főleg ha jóba vannak, lehet nem merné előtte mondani. De egyébként simán rákérdezel nála, ha nem vagy annyira betoji:

Nincs sátrad, nem jelentene-e az neki problémát ha sátrában aludnál? Mert mit tudom én xy-nak is van egy szabad helye, de őt nem ismered annyira. De megérted ha nem-et mond.

2013. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!