Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet 1 fiunak bevallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivikeh12345 kérdése:

Hogy lehet 1 fiunak bevallani hogy szeretem, de úgy hogy utánna ne vegye túl komolyan és barátok maradjunk?

Figyelt kérdés
15/L
2013. jún. 25. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
?? :D
2013. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor mimnek vallanád be ?
2013. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Annak mi értelme lenne? Akkor már jobb ha nem mondasz neki semmit.
2013. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az elején nem azt vallanám be neki, hogy szeretem, hanem, hogy nagyon kedvelem.


Ez amolyan arany középút, nem annyira komoly mint egy "szeretlek". Hogy őszinte legyek még párkapcsolat elején is necces azt mondani, hogy szeretlek, nemhogy egy olyannak, aki még nem is a párod.

2013. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgyertem hogy ha nem jönnénk össze, akkor is barátok maradjunk ,az utolsó válaszolonak , pedig köszi :))
2013. jún. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!