Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdt az öcsémmel. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt az öcsémmel. Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

4 hónapja én és az öcsém megismertünk egy lányt. Az öcsémmel sokat utazunk a munka miatt és a lány úgy döntött, hogy egy darabig csatlakozik hozzánk. Úgy volt, hogy kijön velünk Olaszba, aztán ottmarad, de valahogy mindig úgy jött ki, hogy jött velünk tovább. Szóval már 4 hónapja, hogy velünk tart mindenfelé. Én nagyon megkedveltem, szinte kiköpött én lányban. A kapcsolatunk az elején abból állt javarészt, hogy szívatjuk egymást mint a gyerekek és ökörködünk, bulizunk. Aztán 3 hónap után már inkább beszélgettünk olyan dolgokról, amiről másnak nem tudunk vagy merünk. Az öcsémmel való viszonya az elejétől más, mert az öcsém az elején nem igen kedvelte vagyis inkább mindig azt mondta, hogy "Nem ismerem. Nem bízok benne"(az öcsémnél ez a bizalom dolog nagyon fontos...) de aztán megenyhült és egész jól kijöttek egymással. Aztán most két hete én éjjel nem voltam otthon és mikor másnap hazamentem, ők egy ágyban feküdtek. Persze úgy csináltam, mintha ez okés lenne, de már akkor rosszul esett. Az öcsém nemrég azt mondta, hogy átbeszélték és nincs köztük semmi, csak valami hirtelen felindulásról beszélt.

Sosem gondoltam arra, hogy több lehetne köztünk a lánnyal, és igazából észre sem vettem, hogy mennyire közel kerültünk egymáshoz, míg ez nem történt. Én nem merem neki felhozni, ő meg olyan, mint a történtek előtt.

2 hete jöttünk haza, most nem utazunk, de majd megyünk. Ő haza ment a családjához, beszélünk telefonon, van, hogy lemegyünk hárman valahová...

Ez az egész nagyon gyerekesen hangzik tudom, de nagyon rosszul esett. Persze ezt nem fogom neki mondani, de még sosem éreztem hasonlót. Ti mit tennétek vagy hogy látjátok a helyzetet?


Én 25 éves vagyok, öcsém 22, a lány pedig 20 éves.



2013. jún. 25. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én otthon hagynám az öcsémet
2013. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez pech :S Hát ne vesszetek össze az öcséddel, tisztázzátok le, de én ezek után már nem jönnék össze a csajjal és nem hurcibálnám magunkkal. Inkább az öcsém, mint a nő. Mégis csak tesó.
2013. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nézd igazából senki nem tisztázta ki mit akar, ők már tisztázták egymással, ettől még nem kell összeveszni, hiszen nem is lenne értelme,

Te közelebb kerültél a lányhoz, ezért esett rosszul Neked,

nézd beszélj a lánnyal, ez csak tanács, Te döntesz N

2013. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az öcsémmel nem is akarok összeveszni, fontos nekem, de a lány is. Úgy van eddig, hogy jön velünk ő is tovább, és ebben bízok is.

Talán a gond csak annyi, hogy nem voltam még sosem hasonló helyzetben, és bár nehéz beismernem, félek az egésztől. Mindenesetre ha kettesben leszek a lánnyal megpróbálok beszélni vele.

Amúgy tényleg létezhet olyan, hogy lefeküdtek, de nem jelent nekik többet? (nem ez az eredeti kérdés csak úgy beugrott..)

2013. jún. 25. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem éreznek egymás iránt semmit, de te össze tudnál jönni igy a csajjal, hogy köztük volt már valami? Ennyire fontos neked a lány?

Az öcséddel is beszélned kell, hogy megtudd mit érez a lány iránt.

2013. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az öcsém szerint nem volt több szexnél. Nekem pedig fontos a lány.
2013. jún. 27. 09:23
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nem titokakkormégis miylen munkátok van?!
2013. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi üzletelgetünk, árukat szállítunk, veszünk-adunk és hasonlók.
2013. jún. 27. 10:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Az öcséd tudja hogy érzel a lány iránt?

Akkor már csak a lánynál kell elérned, hogy másképp nézzen rád.

2013. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bár konkrétan nem mondtam ki, szerintem az öcsém tudja. Csak félek a lány elutasításától, vagy magam sem tudom mitől...
2013. jún. 27. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!