Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ő most mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ő most mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Szóval :) van 1 lány akivel nagyon régóta beszélek és nagyon régóta ismerem..és már nagyon jó a kapcsolatunk.:) csókoloztunk is már..:) szoktunk együtt filmezni..ma is itt volt filmeztünk :) tegnap előtt is..engedi h ölelgessem.meg jó formán mindent enged magán.meg a testén :) nagyon szeret..meg mondta h bejövök neki meg h ideálja vagyok.de szerintem mégse járna velem! van barátja most is.még is engedi ezeket a dolgokat! én szerintem tudja ő hogy én szívesen járnák vele.még is nem akar vagy én nem tudom :) szóval mit érezhet irántam?:) köszönöm a válaszokat..

2013. jún. 25. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy k**rva!
2013. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Büdös vagy.
2013. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze,hogy érez!Megd..atná magát veled.Ennyi.
2013. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen tipúsú csaj. Én is ismerek egyet. Szerintem ne foglalkozz vele, jobb ha nem szeretsz bele. Az ilyen mindenkivel kikezd.
2013. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én ismerem nagyon közelről ..mert mondom már kb 2-3 éve barátok vagyunk..és amúgy nem úgy ismertem mint egy kurv*t..meg őőő még szűz. :)
2013. jún. 25. 20:08
 6/13 A kérdező kommentje:
meg olyanba nem nagyon lenne benne :)
2013. jún. 25. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél ostoba!Ha nem lenne k..va,akkor nem a barátja mellett találkozgatnátok.
2013. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szűz k*rvák a legrosszabbak. :D

De te ismered. Szerintem biztos bejössz neki.

2013. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazából én kezdem mindig..de engedi.. :) meg néha megkérdezem előtte.és mondja h oké..stb :) én nem tudom :/
2013. jún. 25. 20:15
 10/13 A kérdező kommentje:
meg amúgy néha mondja h lelkismeret furdalása van.. :) de amúgy eddig nem csinálta ezeket.:D csak ameddig én nem kezdtem :) meg másokkal nem ilyen..:D szóval én télleg nem értem ezt a lány :D
2013. jún. 25. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!