Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változik meg egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg egy pasi ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Van 1 pasi,akit 1 éve ismerek. Már a kezdetektől fogva zavarbaejtően bókolt nekem,most pedig vagy 3 hónapja átnéz rajtam. Mi lehet annak az oka,h aki nem rég (ha csak hülyeségből is) azzal bókolt,h feleségül vesz,velem akar mindent csinalni,most le se sz.r és távolságtartó? Oké,már van bnője azóta,s én sem úgy viszonyultam hozza,mint aki eszi a szavait
2013. jún. 25. 21:03
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2013. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert már van barátnője azért , és talán valamiért mégsem jött veled össze...
2013. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipikus nő. Addig nem kell amíg érdekled de amint leszar rögtön érdekel...
2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Engem most sem érdekel,mint pasi. De mivel közvetlen kollégám,így bánt,h átnéz rajtam. Lehet,h vhol bántja az önérzetem,nem tagadom. De na
2013. jún. 25. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Van valami abban,amit a 74%-os mond!Kérdező,nkd akkor volt pasid?Lehet a nője miatt nem ilyen már
2013. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

neked nem kellett és most van valakije


nem értelek, jobban örültél volna ha még mindig utánad szomorkodna? értsétek már meg, az nem mentség, hogy épp volt valakim vagy még nem nőtt be a fejem lágya, az, hogy visszautasítottad megalázó volt neki és egy világ dőlt össze benne már ami téged illet, szerintem teljesen érthető, hogy kerül, te is ezt tennéd a helyében

2013. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

,,Tipikus nő. Addig nem kell amíg érdekled de amint leszar rögtön érdekel...,,


Ez mindent elmond..:D :D

2013. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!