Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akiknek nem feltétlenül a nagydumás nőcsábászok kellenek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 02:12
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Léteznek még olyan férfiak, akik nem itt sírnak hajnal kettőkor?
2013. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es, már figyeltem több válaszodat, nagyon primitív vagy, nem értem miért ne tehetné meg a kérdező, hogy feltesz egy kérdést. Ha nem tudsz érdemben segíteni, eredj aludni.


Kérdező: vannak hidd el, csak el vannak kicsit bújva, neked is akarnod kell őket megkeresni, és ez egy jó irány, hogy itt megmerted kérdezni. Sosem tudni mekkora kincsre leltél.

2013. jún. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nyámnyila p*csök senkinek se kellenek.
2013. jún. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak, csak nem itt, pláne nem ilyenkor.
2013. jún. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok primitív, csak unom már az önsajnáltató kérdéseket, valamint a többséggel ellentétben én nem játszom meg magam, és nem hitegetek senkit.
2013. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden szerény, visszafogottabb srác magányos?
2013. jún. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. egy egyszerű átlagos külsejű, csendes, de legalább nagyon intelligens barátom van. Szóval léteznek!
2013. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Léteznek ufo-k?
2013. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!