Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek végre hogy felfogja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek végre hogy felfogja?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk barátok, már az elején közöltem vele, hogy részemről csak barátság, meg is egyeztünk. Mostanában olyanokat írogatott, hogy jó lenne veled lenni, stb… én erre megint mondtam neki, hogy nem tudod felfogni, hogy semmi sem lesz köztünk, mert már megbeszéltük? Ő erre gyerekesen ezt mondta: És te nem tudod felfogni, hogy nem akarok veled járni? Miközben pár hete szerelmet vallot, rózsát adott, és egyéb ajándékokat.Melyeknél mondtam neki, hogy többet ne merjen adni. Ha keveset beszélünk, az neki nem jó, szeretné ha sokáig beszélnénk, de én dolgozok, hulla fáradt vagyok és szeretném magam kipihenni, sokszor alig győzöm lekoptatni skype-ról is. Ha ismerkedek valakivel, akkor már dühöng. Volt mikor rossz volt a kedvem, és betörte az üvegablakjukat. Ja, és minden valószínűséggel ezt is elolvassa, mert tudja, hogy fent vagyok ezen az oldalon, és átnézi az összes kérdést, vajon tettem-e ki valami kérdést.
2013. jún. 26. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szó szerint beléd bolondult! :)

Szerintem lassan építsd le, beszélj vele egyre kevesebbet. Aztán pasizz be, akkor talán felfogja.

2013. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De,hogy találná meg,ha nincs kint a neved?


Amúgy Törpillának igaza van. Szerezz valakit. De azért mondd majd el neki is ezt,hogy időben ellenőrizhesse a féket a kocsiján XD

2013. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
úgy hogy beszélgetünk vmiről, és ő rögtön tudja, hogy az én voltam, már az írásomból is. :/ ha ismerkedek valakivel, előre szólok neki, de akkor is kiakad, hogy majd nem foglalkozok vele stb. mikor egy sráccal össze jöttem, már azzal jött, hogy az csak ki fog használni, bla-bla...
2013. jún. 26. 09:04
 4/13 A kérdező kommentje:
ja, és fb-n az exeimet és az ex csajait nézegeti... :/
2013. jún. 26. 09:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Hú, ez ijesztő :D Mármint én is szeretek egy lányt, nemet mondott, de nem zaklatom :D Legalábbis remélem ő egyáltalán nem így lát engem, mint te ezt a srácot, durva lenne. Görcsösen ragaszkodik hozzád, ez a baj. Valahol megértem, hogy őt nagyon bántja, hogy nem kap egy esélyt sem, pedig gondolom minden nap sokat gondol rád. De nem lehet magunkat ráerőltetni senkire. De te amúgy sosem gyengültél el? :D Nem tudom, hogy milyen módon nyomult, csak érdekel, hogy mi az amitől teljesen kibuktál, és csak még jobban maga alatt vágta a fát. :)
2013. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem gyengültem el, mivel nem tetszik a srác, és mikor taliztunk, semmi olyat nem éreztem, amit kellett volna. Számomra egyszerűen semleges. Engem pl. az is zavart, szinte idegesített, mikor átölelt hátulról, vagy a hajamat kezdte el birizgálni, ezekért is szóltam neki, hogy ne csinálja! Külsőleg se jön be, és nagyon gyerekes a felfogása, sokszor én világosítom fel dolgokról.
2013. jún. 26. 09:15
 7/13 anonim ***** válasza:
És mi van, ha csak zavarban van előtted? Nem tud normálisan viselkedni veled. Mármint én is próbáltam a legjobb formámat hozni, és mindenben megfelelni, de tudom, hogy ezzel pont csak elrontottam, mert nem engem ismert meg, csak azt a valakit, akit én hagytam. De nem ez vagyok valójában. Na mindegy, ez egy másik sztori. De szerintem szeret téged :D Nehogy az legyen, hogy majd 10 év múlva jössz rá, hogy mégis kéne, csak akkor már késő legyen :D Sok ilyet hallani, látni. Amúgy meg miért nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot? Vagy erről nem beszéltetek? Mert ez így tuti rossz neki, meg neked is, nem a barátja vagy, csak elviseled a társaságát, ami szerintem kínzás a részedről, és pont leszarod szerencsétlen érzéseit. Nálam érdekes a helyzet, mert ugyan keveset beszélünk, de keresett ő is engem többször is, mióta nemet mondott, és nem értem az összefüggést, hogy akkor miért nem hagy békén? Ugyanis megírtam neki, hogy haverok nem lehetünk mert csak kínozna engem. Ebben segíthetnél nekem, h miért keres furcsa indokokkal, ha nem akar semmit? Mondjuk mi nem tudjuk olyan könnyen elkerülni a találkozást, de megoldható lenne.
2013. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha se külsőre, se belsőre nem jön be a srác? Miért barátkozol vele? Szánalomból?
2013. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kell se egy, se 10 év múlva. Társadalmi és egyéb különbség miatt sem, a távolságról nem is beszélve, na meg a természete nehéz. Már lassacskán a 3x-be lép, de csak a számítógép világában él. Én ki szoktam kapcsolódni, sportolni, tanulok is, stb... De amik mostanában történtek, azok már úgymond sokként értek. Az első talinál nem így viselkedett, most szinte nyomult. Bízni sem bízok már meg annyira benne, mert egy komoly dologban sokat hazudott, sőt azt vettem rajta észre az elmúlt hetekben, hogy egész végig füllentett és hazudozott nekem,csak hogy jó színben tüntesse fel magát. Nem, nem szánalomból, először társkeresőn ismerkedtünk, jól el lehetett vele beszélgetni, ezért is ajánlottam fel neki a barátságot, de mára már teljesen megváltozott. Anyám is óv tőle, mikor itt volt, utána mondta, hogy nagyon reméli, hogy csak barátok vagyunk.
2013. jún. 26. 09:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem építed le végleg?
2013. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!