Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárommal álmodom, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárommal álmodom, mióta rám írogat facebookon. Undorodom magamtól. Mit tegyek? (18/L)

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben volt. Volt/van egy barátom akinél kívánni sem tudok jobbat. Ő eleve lazán kezeli diákokat. Órán elkezdtünk vele beszélgetni önálló munka közben, mert azok az "órák" lazák voltak , olyanokról pl: hogy hol érdemes munkát vállalni, milyen szakban érdemes elhelyezkedni, mik a legszebb helyek a világon. Engem eleve érdekeltek ezek a témák, ezért sokat beszéltem. Egyszer azt látom, hogy rámírt fészen. Ezen nem lepődtem meg, mert szokott diákokkal beszélgetni. Kedveltem őt,eleinte viccelődve beszéltünk. Majd a 3.-4. alkalommal azt írta hogy találkozhatnánk valamikor, mert kedvel engem. Éreztem , hogy kezd komoly lenni, de azért elpoénkodtam, nem akartam balhét. Aztán megjelentek azok a szavak, hogy "csók" meg "szex" ( tudom hogy hülye a megfogalmazás ), illetve hogy le akar velem feküdni . Érettségi előtt álltam, és nagyon zavarban lettem, akárhányszor vele voltam a folyosón, teremben...úgy is h többen voltunk. Facebookon próbáltam frappánsan válaszolni, de élőben kerültem a szemkontaktust. Rémálmaim voltak, arról hogy megbuktatott, hogy kötözködik. szerencsére nem történt baj, rendes volt, még úgy is hogy csak makogtam. de ezektől az álmoktól nem tudok szabadulni.
2013. jún. 26. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leérettségiztél, most már elfelejtheted. :)
2013. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom,de nem megy...:( az álmaimat nem tudom irányítani.
2013. jún. 26. 10:03
 3/10 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem érdemeltem meg a jegyemet, és valahogy az van bennem, hogy "bármikor módosíthatja.." tudom hogy nem de akkor is.
2013. jún. 26. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pszihológia, ne értsd félre, nem kell pszihiáterhez menned. Csak beszéld ki magadból, ne csak itt, mond el a barátodnak írd le, ki kell beszélned magadból. Hidd el ez a megoldás, és szinte rögtön jobban is leszel.
2013. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Illetve olyan álmaim is voltak vele...nem annyira durva, de a pasimnak nem kéne hogy a fülébe jusson. Hajnalban kelek, nem bírok aludni , az álmaim miatt.
2013. jún. 26. 10:13
 6/10 A kérdező kommentje:
és nem is akarok. oda járok kondiba ahol ő lakik. eddig még nem láttam ,de remélem nem is találkozom vele. anyum a sulim közelében dolgozik és félek hátha meglátom.
2013. jún. 26. 10:14
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként ott maradtam okj-n.
2013. jún. 26. 10:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond el a barátodnak, meg kell hogy értse, az álmairól senki nem tehet, te pedig nem vagy szerelmes a tanárodba, ugyhogy, meg is fogja érteni. Sokkal jobb lesz, ha tudni fog róla.
2013. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lesz egy társad, aki tudni fogja ezt a bajodat, neked is sokkal kōbyebb lesz. Amúgy próbálj, másra koncentrálni, bármire, ami elvonja a figyelmedet. Ha nem ezzel foglalkozol, a tudatalattid sem ezzel fog foglalkozni, ergo nem fogsz erröl álmodni.
2013. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OKJ-n ottmaradni hülyeség. Egyrészt, mivel ott lesz a tanár, másrészt mivel az ilyen "ottmaradok OKJ-n" sulik nem adnak piacképes tudást. Ha semmiképp nem akarsz egyetemre menni, de legalább egy picit azért mégis szeretnél tanulni, akkor legalább menj egy rendes okj suliba.


Amúgy meg az ilyen kis perverz tanárokról annyit nem árt tudni, hogy lúzerek, és pár év múlva szandál-zokniban fogod újra látni őket.

2013. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!