Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha egy adott pár rengeteget beszél, és amikor nem beszélnek akkor vagy alszanak vagy együtt vannak?

Figyelt kérdés
Kivéve amikor délután elintéznivalónk ban vagy valakivel találkozunk. Kb. végigbeszéljük így az egész napokat. 4 hónapja így megy ez. MI ugyan nem érezzük soknak, fel se tűnik nekünk, de többen mondták hogy ez nem jó mert akkor hamar vége lesz stb... nem tudom, szerintetek? Mert kikötni hogy csak hetente x-szer találkozhatunk és y ideig beszélhetünk egy nap... az meg fura. Vagy ez tényleg nem jó?
2013. jún. 26. 10:31
 1/3 eperke.65 válasza:

s zia!

énis igyvoltam 1 évig voltam edjütt a sráccal amikor találkoztunk ...amint hazaértünk egyből irt./irtam...

es egy idő utánn már meguntam a 'edesem dragam igy szeretlek ugy szeretlek'

es mondtam hogy kevesebbet beszeljunk mert igy nemlessz jo es egy ido utann"meguntuk" egymast

2013. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is ezt csináltuk a barátommal, de nekünk lassan elfogytak a témáink. Többnyire amúgy másokról beszélgettünk, de most mindenkinek minden okés így csak magunkról tudnánk beszélgetni, de magunkról meg nem nagyon tudunk úgyis ismerjük egymást. Nálunk az hogy nincs miről beszélgetni nem gond. Ha találkozunk sétálunk valamin úgyis elbolondozunk, ha meg egymásnál vagyunk akkor filmezünk vagy valamivel elütjük az időt, ameddig nem vagyunk kettesben lehet hogy egyikünk elalszik a filmen de akkor meg neki jó érzés hogy odabújhat a hozzám és úgy alhat, a nekem meg jó érzés hogy odabújik hozzám és úgy alszik vagy fordítva. Ha kettesben maradunk akkor meg, nincs szükség szavakra. Van, hogy skypeon felhívjuk egymást és igazából nem is beszélgetünk, csak csináljuk a dolgunkat de jó érzés, hogy van valami összeköttetés közöttünk. :) Szóval nem biztos hogy egyszer csak vége lesz mert nincs mit mondanotok már egymásnak.


Azt viszont tartsátok szem előtt, hogy mi az elején minden nap találkoztunk és nagyon jó érzés volt minden nap vele lenni, de mindkettőnknél következett egy olyan időszak amikor nem nagyon értünk rá találkozni, és az egyszerűen kín szenvedés volt mindkettőnknek. Szóval azt hiszem nem árt mérsékelni a találkozókat, ha féltek hogy vége lesz emiatt akkor a beszélgetéseket is lehet, pl.: hétvégén napközben a családotokkal legyetek este meg kicsit beszéltek aztán alvás, hét közben meg, meg lehet szakítania beszélgetéseket olyanokkal, hogy elmész ebédelni/vacsorázni/reggelizni, és el fog tartani egy darabig kb 1 óra vagy másfél, vagy zuhanyozni vagy fürödni vagy akármi, ha meg együtt vagytok akkor is keressetek nem beszélgetős programokat pl.: nézzetek meg egy filmet. :)

2013. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! :) A barátommal júliusban leszünk egy évesek. Szerintem egy nap nem telt el úgy hogy ne vibereztünk volna(beszélgettünk). Sokat csúfoltak ezért minket a barátom haverjai, de inkább csak viccelodnek:) Szinte mindennap találkozunk,ha csak kicsit lehet, de akkor is. Maximum egy héten egy napon nem, illetve kettõn. Szóval egymáson lógunk:) és a kapcsolatunk mégis tökéletes. Nem unjuk egymást. Szóval ne parázz:)
2013. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!