Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több barátnőm jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több barátnőm jön azzal, hogy ők japán fiúval akarnak ismerkedni, hogy találkozhatnânak velük, és hol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Divatemberek a barátnőid.
2013. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én dugni akarnék japán tsundere lányokkal.
2013. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Anime fan az összes, van rá egy ezresem :D
2013. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan jött ez nekik, de már kène nekik baràt, lassan 20 évesek. Ên eddig 1 japán srácot láttam Magyarorszàgon, úgy, hogy nem tudom hol talàlok nekik többet.
2013. jún. 26. 12:10
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, azok.
2013. jún. 26. 12:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az ázsiai pasik, de inkább a félvérek. Nem tudom hol lehet fellelni őket, de a barátnőidnek üzenem, hogy kicsi a micsodájuk. (legalábbis a legtöbbnek) :D
2013. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan dolog, ha az animéket eszkimók írnák, akkor most azok kellenének. Pár év és megunják ezt az anime őrületet, ebben a korban még viszonylag normális, hogy ilyesmiért vannak oda, de majd ha kikerülnek a munka világába rájönnek, hogy sem idejük nincs ilyesmit nézni, plusz arra is, hogy szükségtelen, mert az élet nem erről szól, csak még ezt nem tudják. Nem azt mondom, jó az anime, én is néztem párat, de nem tud ennyire lekötni. De nem csak az anime, semmi sem, aminek nagyjából ugyanannyi életre kivetített haszna van, pl. amerikai sorozatok, sportcsatorna nézés egész nap, wow-ozás vagy cod-ozás, ezek a menő elfoglaltságok mostanában, de én már felnőttem, ők is felfognak. Reméljük :DD
2013. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

20 éves anime-fanok. Szégyen.

12 évestől is gyerekes, de 20... Gondolom értelmes fiú meg szóba se áll velük. :)

2013. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sokkal idősebbek is nèznek animéket, van aki azèrt mert pl 12 volt mikor elkezdte de még mindig fut az anime ès kiváncsiak a vègère.
2013. jún. 26. 13:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekfeszítő lehet tényleg...

Talán te is anime-b*zi vagy?

2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!