Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "elérhetetlen, reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "elérhetetlen, reménytelen, megkaphatatlan" szerelemről szóló idézeteket ismertek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
[link] itt találsz
2009. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
idézetet kértem, nem weboldalt!
2009. okt. 14. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nemá ezen az oldalon kb 10000 idézet van madjcsak találsz, ha lusta vagy keresni azt mond.
2009. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

És ekkor hirtelen, egy pillanat alatt, egyszer az életben meglátsz valakit, és tudod, hogy minden álmod valóra vált.

Olyan ez, mint amikor felébred az ember, a feje még kába, a látása homályos, nem is tudja pontosan miért,

aztán hirtelen, a reggeli kávéivás közepén eszébe jut az álma. Először csak az álom kis szelete, aztán nagyobbik része,

aztán az egész. Fölidéződik hirtelen a teljes történet színhelyestől, szereplőstől. Ismerős lesz az egész,

és az ember szeretne visszajutni az álom színhelyére. De nem tud. Akármennyire próbálja, nem tud.

Az álom üldözi majd tovább. Lehet, hogy egy napig. Lehet, hogy egy életen át. Ezt is megtehettem volna.

Megtehettem volna, hogy hagyom, hogy a képed üldözzön egy életen át. De ezt nem akartam.

Elhatároztam, hogy inkább rohanok, mint egy őrült, hogy visszajussak az álmomhoz, mielőtt túl késő lenne mindkettőnknek.

Ezért jöttem el hozzád. Nem tudtalak volna csak úgy, könnyedén elveszíteni, nem bizony, ennyi év várakozás után.

Azt sem tudtam, hogy várok rád, de mire eljött a csütörtök éjjel, már megértettem. És te is tudtad.


(Danielle Steel)

2009. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, lusta vagyok keresni :D
2009. okt. 14. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

„Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya mikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.”

Gabriel García Márquez



„Mert rád várni olyan, mint esőre aszályban. Hasztalan és időrabló.”

Los Angeles-i tündérmese c. film



Előfordult már veled, hogy nem volt kedved elaludni, álmokba merülni, mégis reggelig ébren

is csak álmodni tudtál? És aztán mégis felkelt a nap, minden csendes.Még senki nem vette

észre, hogy új nap kezdődött; Hogy lehet ezt elviselni egyedül? Olyan gyönyörű, ahogyan

az éjszaka átengedi a világot a fénynek, és mégis csak sírni tudnék.Mindent csak

elveszíteni tudtam, még azt is, ami sosem volt az enyém. Sose lesz. Ő mondta...És... ezen

a reggelen is elveszett egy tegnap... Minden nap... Hogyan tudnám várni a holnapot? Ha

ez a pár év is ilyen hosszú volt, amióta élek, mire tudnék még várni?Olyan könnyű

volt... Ő nem ígért semmit, mert nem tehette. Mégis elég volt egy pillantás, hogy

elhiggyem, Ő sem akar elveszíteni... És akkor már nem kellett megígérnem semmit,

mert ettől a pillanattól kezdve nem számított senki más.És boldog voltam, ha egyáltalán

adhattam valamit... És már attól is a fellegekben jártam, ha nem csak gondolhattam rá,

hanem a közelében is lehettem. Pedig... ez volt a legtöbb...És mégis... önző vagyok.

Üvölteni tudnék, hogy szükségem van rá...El tudod képzelni, milyen érzés nap mint nap

arra ébredni, hogy még mindig magányos vagy? És ha ez soha nem is volt másképp? Azt

hittem, hogy hozzászoktam már...De... ha csak ránézhettem, el tudtam képzelni, hogy

mindezt a rosszat örökre el tudom felejteni. Hogy van valaki, akinek vigyázhatom az

álmát, és vele együtt örülhetünk annak, hogy élünk...Akinek foghatom a kezét,

megsimogathatom az arcát... Akit átölelhetek, akivel nézhetem a naplementét, és akivel

minden pillanat csak gyönyörű lehet...De lassan közeledik a hajnal... Lehet, hogy

gyönyörű lesz, de úgy sem látnék belőle semmit a könnyeimtől... Ő még biztos

alszik... Neki van kiről álmodnia...



Nem kérem,hogy megérts,

Nem kérem,hogy szeress...

Nem kívánom,hogy félts,

Nem várom,hogy kövess...

Nem kérem,hogy higgyél,

S együtt lángolj velem...

Nem várom,hogy így élj,

Ne fogd hát a kezem...

/Hunnia:Skinhead vagyok/



Ha nem foghatod a kezét, ha nem is csókolhatod ajkait, érd be azzal, hogy egyszerűen létezik

2009. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Te paraszt! Segítenek Neked ahol egy rakás idézet van, erre Te meg leugatod, hogy nem azt kérted! Akkor mi a f@szért tetted fel a kérdést? Keress magadnak!
2009. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

• Nézd, a puszta gondolata tönkretesz, hogy más fogja majd két kezed...


• Annyira nehéz, mikor csak egy egyszerű kérdést szeretnél feltenni, de közben rettegsz attól hogy hallani fogod rá a választ.


• Utálom ahogy arra a lányra nézel, utálom, ahogy megöleled, utálom ezeket.. de az az igazság, hogy Téged sosem tudnálak gyűlölni; inkább azt utálom, hogy én nem az a lány vagyok.


• Sokkal könnyebb összetörni egy álmot, mint valóra váltani..


• Fáj viszonzatlanul szeretni valakit, de a legfájdalmasabb úgy szeretni valakit, hogy sosem vesszük a bátorságot elmondani az érzéseinket neki.


• Érzem, rossz lett várni rád, hogy több lettél, mint egy jó barát.


• Mit teszel, mikor tudod, hogy valami rosszat tesz neked, és mégis képtelen vagy elengedni?


• Ha egyszer fájni fog az élet, s a szemedbe bánat könnye gyűl, ne sírj... mert a legszebb álom az mely sosem teljesül...


• Ha elmondanám mit érzek megértenéd,hogy miért fáj nagyon. Elmondanám de nem tudom..


• Ha elmerném mondani, amit most gondolok, megtudnád, hogy rólad álmodom. Ha elmerném mondani, amit most érzek, megtudnád, hogy mennyire szeretlek.


• Ne tedd tönkre azt, amid van, arra vágyván, amid nincs


Nos, nem irónikus ez? Semmibe vesszük azt aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret..


tudom, hog nem linket kértél,de itt nagyon sok jóóó van!!!:)

[link]

2009. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

So I say farewell, I'm yours forever

And I Always Will Be

Missing you, in my heart you are The One

And you Always Will Be


/Hammerfall: Always will be/


tudom angol, meg dalszöveg, de nekem ez a kedvencem

2009. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

"remenytelen eset vagy"

"elerhetetlen es megkaphatatlan lesz a punci"


de csak azert mert egy lusta barom vagy

2009. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!