Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Én 18 éves fiú vagyok 15 éves a lány akit szeretek.

Ez ugye 3 év szerintem ez nem olyan sok nekem még ez a minimum alsó határ alább már nem mennék korilag.

Viszont haverom 19 éves és egy 12 évesre nyomul vazze...

Szokta nekem mesélni hogy hogy fogdossa a lánynak a nemi szervét

a fenekét és a mellét (nem mint ha lenne neki valami ) ... Ekkor engem általába mindig el kap a hány inger mondani szoktam neki h fhujj ne mond már...

Szerintem elég pedofil... pff...

Undorodok tőle... és akkor olyanokat mond nekem h így meg úgy meg kefélné a 12 -éves kis lányt... Úristen mondom

Mindig szívatom h pedofil vagy ember stb....

De én szívem szerint le beszélném róla..

Nekem gusztusom nem lenne egy 12 -éveshez úristen..



2013. jún. 28. 04:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Titkon 10 férfiból vagy 6 simán megperverzkedne egy 12 évest, de ebből max 1 vállalná fel, az is a haverod :)


Szerintem saját érdekében lökd a vonat elé, mindenkinek jobb lesz majd...

2013. jún. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
i am the 40%
2013. jún. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát megerőlszakoltatnám egy csapat életfogytossal,utánna meséljen...
2013. jún. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lövesd le egy ufóval.Remélem leültetik az a kis gennyládát
2013. jún. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 gömbicica ***** válasza:

5/6!! :-D :-D

Én is bezárnám közéjük!!!

Sosem értettem, hogy az emberek egy része mitől válik ilyenné. Valaki szebbé, jobbá, okosabbá válik attól, hogy gyereklányok után csorog a nyála?

Hogy megmozdul a nadrágja,bánja fene. De hogy a fejében a hangyák is gyors üzemmódba kapcsoljanak???

Én nem neveznék barátnak egy ilyen embert :-( Nálam ez a viselkedés már betegség kategória, amit szivem szerint kasztrálással honorálnék. Még véletlenül se szaporodhasson! (bocsánat)

Keress másik barátot!

2013. jún. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Basszus ezért le is csukhatják.
2013. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó! Ezért nem csukhatják le!

Szerinted törvénybeütköző, ha szeret egy nála fiatalabb lányt és csókolóznak?????

Közlöm veletek, amíg nemi kapcsolat nem alakul ki a két fél között, semmilyen probléma nincs... És ha mégis, még akkor is fenn áll a lehetősége, hogy ez ugyancsak bűnmentes, ha van szülői beleegyezés!!! Az, hogy a haverod a kicsikre bukik, az tényleg nem szimpatikus dolog, valamint hogy ez a kislány így hagyja magát, az sem...

Persze vannak olyan lányok, akik korukhoz képest eléggé érettek és már komolyak ahhoz, hogy egy kapcsolatot kialakítsanak idősebbekkel, de szexuális élet létrehozásához több kell egy kis érettségnél, komolyságnál... A barátod pedig beláthatná, hogy erkölcsileg nem túl helyes az, amit csinál. Viszont talán ennek is van egy komoly lelki háttere. Általában az ilyenek nem boldogulnak a saját korosztályukban és ezért inkább a fiatalabbakkal kezdenek ki, s nem törődnek azzal, hogy egy kislány, egy gyerek számára mennyire veszélyes dolog ez. Egy gyerek lelkileg hamarabb összetörhető, sebezhető, másrészt pedig fogdosni??? Mit fogdos??? Őszintén... -.-"

Nem igazán csípem a mai 11-12 éves korosztályt, én sosem voltam ilyen... Nem vagyok erőszakos és verekedős típus sem, de amikor egy fiú megfogdosott elsőnek (és utoljára) lekevertem neki egy taslit és megmondtam, hova tegye magát.

Én sem tudok tapasztalatból beszélni, hisz elég fiatal vagyok, de úgy gondolom, hogy átlátom egész jól a helyzeteket és én a lány helyében nem engedném magam. Lehet, hogy ebben a korban az emberek nem tudják hova tenni magukat, mert lényeges dolgokban már lehet őket felnőtten is kezelni, de akkor sem azok! Én elbeszélgetnék a lánnyal is, a haveroddal is, a szülőket meg úgyszintén kiosztanám...

Persze fenn áll az esélye annak, hogy ez a lányka egész komoly és érett, de hát akkor is... Nem a korkülönbséggel van a gond, de ez a fiú csak élvezkedik rajta... Aztán meg ha majd jól pofára ejti a kiscsajt, akkor még neki fog fentebb állni, hogy mit képzel a srác...

Lényegtelen, ebbe inkább bele sem mennék. Erről szól a mai világ. Inkább fordítanák értelmesebb dolgokra a szabadidejüket a tinik, mint arra, hogy bulizgatnak, a föld alá isszák magukat és... Inkább nem folytatom, mindenki tudja mire gondolok. Egy regényt tudnék erről írni.

A lényeg, hogy beszéld meg ezt a haveroddal, hogy vagy egy picit fogja vissza magát, vagy tartsa meg a gusztustalan részleteket magának!


14/L

2013. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

utolsó, hát nem olvastam el amit írtál, mert k*baszott hosszú, de eszerint nem csak csókolóznak, meg szerelmesek:

"Szokta nekem mesélni hogy hogy fogdossa a lánynak a nemi szervét"

és mi az, hogy szülői beleegyezés? nyilván az apja tudja, nem? ha tudná, hogy a 12 éves lánya p*náját fogdossa egy 19 éves perverz, akkor már rég kilenne herélve a gyerek

2013. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erről írtam a továbbiakban. :)

Tudom, hogy hosszú lett, elnézést, a lényeg annyi, hogy erkölcstelen dolog, bár vannak ez alól kivételek és hogy ráférne mindenkire egy alapos beszélgetés.

2013. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ha megdugja a csajt az kiskorú megrontásának minősül.

Ha megtörténik jelentsd fel és a sitten megtudja milyen érzés az anál.

2013. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!