Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nem mer venni óvszert!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem mer venni óvszert!?

Figyelt kérdés
Nem meri megvenni, pedig 3 hónap és 18 éves lesz.Azt mondja szégyelli itt a környéken kikérni, megvenni. Mindig azt mondja, hogy én vegyem, de ha véletlen itthon meglátja valaki, akkor nem lesz köszönet...Nem hiszem el, hogy nem 'meri' Mit csináljak?
2013. jún. 28. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy egyszer te veszel egyszer ő!

Ha nem vesz nincs szex.

Ennyi.

2013. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
félsz tőle hogy nálatok otthon megtalálja valaki, és abban nem lesz köszönet? akkor még gyerek vagy a szex-hez
2013. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok 18. Szüleim is nagyon szigorúak.
2013. jún. 28. 08:43
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Rndelje meg netről, a csomagra nincs ráírva, hogy mit tartalmaz.

ui.: nehogy felpontozz, vagy küldj valami barom kezecskét.

2013. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendelje meg? Mégis milyen címre vigyék ki, és majd pont ő veszi át?Egyébként meg isten ments, hogy reklámozzam a nagy bevásárló központok, de nincs a közeletekbe? Oda bemész a kutya se nézi mit veszel, de ha még úgy is parázik vesz még valamit, mondjuk egy babapiskótát és amíg ő következik a pénztárnál addig rárakja v mit tom én :)
2013. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

milyen gyerekes :D

mond meg neki, hogy ha nem vesz nincs szex. Utána persze te is vehetsz, de már csak azért is ő legyen az első. Egy fiúnál még mindig kevésbé gázos ha a szülei megtalálják, mint egy lánynál, főleg hogy ilyen fiatal vagy.

És remélem ebből nem azt akarja kihozni, hogy védekezés nélkül csináljátok -.-ˇˇ

2013. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem valo nektek még a szex!!!!!
2013. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt akarja. Eddig volt nála 1-2 amiket barátaitól kapott, de ennyi. Aztán egyszer mondta, hogy most milyen jó lenne...mondom hogy igen,de óvszer nélkül úgysem lehet. Azt mondja:tudom, miért nem vettél?:/
2013. jún. 28. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom -.-ˇˇ ő a fiú, méghozzá valószínűleg idősebb is, mint te. Néhány embertől tényleg eltiltanám a szexet. Ha ennyire gyerekes akkor ne akarjon felnőtteknek való dolgokba belemenni.
2013. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam hogy a tescoba az önkiszolgáló kasszánál vettem meg és úgy senki se látta h mit veszek.

A barátnőm is mindig akkor kapja le a polcról mikor senki se jár arra meg mindig vesz mellé vmit h takarja azzal a kosárban. Ekkor már a pénztáros látja csak. :D

2013. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!