Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire bele lehet unni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bele lehet unni a párkeresésbe?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem kell senki. Se párkapcsolatra, se szexre. Már nem vagyok fiatal, elég sokat kellett csalódnom a férfiakban (csak párkapcsolataim voltak), talán ez is lehet ennek az oka? Tudom hogy itt a nyár, stb... de egyáltalán nincsen kedvem senkivel sem ismerkednem. Egyszerűen nem érdekel. 26 é. L.
2013. jún. 28. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, még fiatal vagy bőven ne temesd még magad sehova :)
2013. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Éld az életed. Majd egyszer csak rád talál valaki akkor amikor nem is számítasz rá.
2013. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Maga a teny, hogy megfogalmazodott benned a kerdes, mutatja, hogy valojaban azert nagyon is foglalkoztat teged a dolog...


Csalodni mindenki szokott, termeszetes velejaroja az eletnek. En kifejezetten jo dolognak is tartom, mert sokat lehet tanulni a negativ elmenyekbol, ha az embernek megfelelo a hozzaallasa, nem keseredik meg, nem makacsolja meg magat es zarkozik be vegletesen, hanem kepes a megfelelo kovetkezteteseket levonni, odafigyelni a tanulsagokra, akkor bolcsebb lehet a negativ elmenyektol, a kesobbiekben csakis a hasznara valhat.


Szoval roviden: azert mert sokszor csalodtal, meg nem torvenyszeru, hogy mindig igy fogsz jarni, de ehhez az is kell, hogy te is korultekintobb legyel.

Ettol fuggetlenul teljesen normalis, ha ugy erzed, kicsit szeretnel egyedul lenni, hiszen eleve meg kell tanulni egyedul is boldogulni es jol erezni magad, de arra figyelj, hogy ne keseredj meg es adj majd eselyt, hogy megismerkedhess valakivel, akivel passzoltok egymashoz.

2013. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Amúgy bele...


Én is vagy 9 hónapja egyedülálló vagyok. próbálkoztam itt meg ott, de valahogy semmi sem jött össze. Mostanság már nem is igazán erőltetem.. Pedig amúgy kéne, de az ember bele tud fásulni....


32/f

2013. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én leginkább abba untam bele, hogy akikkel ismerkedtem, még mindig az exükbe voltak szerelmesek (vagy, felbukkant az ex és keresztbe akartak tenni, viszont én úgy vagyok ezzel, hogy nem versengek, ha a pasinak az kell, hát menjen vissza hozzá), de ez is csak utólag derült ki. Meg hogy ők már túl vannak az exükön. Addig jó voltam, míg össze nem jöttek újra (titokban). Volt aki szerelmet vallott nekem, és másnap szakított. Nem értettem miért. Másnap újra együtt volt az exével. Akiről semmit se tudtam az idáig. És a többi dologról nem is beszélve.
2013. jún. 28. 09:10
 6/22 anonim ***** válasza:

No igen. ezek tipikus ismérvek. Bár nekem a kedvencem mindig a netes társkeresők lesznek... Írok írok semmi válasz. ezektől mindig kiborulok, hogy még válaszra se méltatnak. És közben a blogjában arra panaszkodik, hogy csak szex őrültek írnak neki senki más.. pfff. Persze lehet én nem tudok írni és/vagy ronda vagyok.


Amúgy ami bejött nekem a rapidrandi. ott volt pár jó randim..:)

2013. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
én is próbálkoztam társkeresőn is. de olyan emberek írtak rám, és olyan szöveggel, hogy töröltem is inkább magam onnan. 2 szer randiztam netről. csalóka a dolog. levelezés alatt "jó" embernek állítja be magát, az életben vagy azonnal lerohan, vagy bunkózik, mert azt hiszik, hogy ez jön be a nőknek. nem értem mi történt a férfiakkal. bár gondolom a nők többsége sem lehet különb az ismerkedés területén...
2013. jún. 28. 09:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát amúgy nem. De lehet ez a mi hibánk, hogy a túl sok hülye között nehéz kiszűrni az értelmeset...:) Ez nem kizárt.

De amúgy hol ismerkedjen amúgy is az ember?


A net erre elég kézenfekvő.


De tény, hogy sok a bolond ember.


Viszont az ember társas lény. Nem szeret egyedül lenni...:)

2013. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De az életben is szinte ugyanazok az emberek vannak. Tisztelet a kivételnek! Ha pl. azt nézzük, hány millióan vannak fent összesen a netes társkeresőkön, kissé elszomorító az arány. Az élet és a netes társkeresés között... Na, meg hogy pontosan ki mit is akar, mert nem mindig azt, amit kiír. Az életben is azt mond az ember magáról amit akar... Itt bukik az egész.
2013. jún. 28. 09:39
 10/22 anonim ***** válasza:

"vagy azonnal lerohan, vagy bunkózik, mert azt hiszik, hogy ez jön be a nőknek. nem értem mi történt a férfiakkal."


Ezt ti csináltátok magatoknak, Kérdező! Ha emberszámba vennétek a nem bunkókat is, akkor talán nem ez lenne.

2013. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!