Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti a vékonyabb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a vékonyabb vagy a formás, nőies "vanmitfogni" de NEM kövér lányokat szeretitek inkább?

Figyelt kérdés

Csak mert mindenhol azt látom, hogy kb. minden srácnak a vékony, esetleg nagymellű lányok kellenek.. Hát én egyáltalán nem vagyok ez a típus...

Természetes vok és nem kövér, nem is vékony... de már kezdeni akarok magammal vmit, mindenki csak a vékonynál vékonyabb lányokat nézi....:S

17/L


2009. okt. 14. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Érdkes amit mondasz, én épp az ellenkezőjét látom:) mindenkinek a nem deszka, de nem is kövér lányok jönnek be:) köztük nekem is:) jó ha van mit fogni egy lányon. 23F
2009. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a vékony, kis mellű lányok jönnek be.


21/F

2009. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a kövér, kismellű lányok jönnek be.
2009. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Végeztem egy statisztikát:

És pl. van egy 165 centis lány:

-ha a lány 45 kiló körüli, fiús sovány (1.)

-ha a lány nőies de karcsú :50-57 kiló közötti(2.)

-ha a lány kissé hurkás 60-67kiló közötti (3.)

-ha a lány kövér 70kiló feletti(4.)


A 1.-re bukik a fiúk 10 %-a

A 2. bukik a fiúk 70%-a

A 3.-ra bukik a fiúk 18 %-a

A 4.-re bukik a fiúk 2%-a. Kb.

2009. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

kövér kis mellű lány nincs:D


egy vékony kismellű...:P

2009. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a senem duci, se nem vékony, "átlagos", de semmiféleképpen nem nagymellű lányok jönnek be.


15/F

2009. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
ezért nincs akkor csajom :(
2009. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez a statisztika egy hülyeség...már bocsánat. vagy lehet, hogy Bp férfi állománya nem tartozik bele a 10%-ba. Én 17évesen(lány) 163cm, és 45kiló vagyok, és nem nagyképűségből írom, de engem a férfiak 85%-a megnéz az utcán és legalább 20% le is szólít.(és tényleg nem nagyképűség, vagy dicsekedés, mert néha kellemetlen is tud lenni, főleg ha barátja van az embernek.) Ok, hogy pici, DE formás a mellem és a fenekem, de mégiscsak 45kiló:S De amúgy sztem nincs olyan hogy most a fiúk "milyen alkatú lányokra buknak", emrt nem ehet általánosítani, mindenkinek megvan a maga ideállja...szerintem
2009. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Ja és hozzáteszem, nem plázak.rva vagyok, szóval nem azér néznek meg, hogy kihívóan öltözök. (előző voltam)
2009. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Dehogyis nem, vannak kövér, kis mellű lányok. Nagy hasuk van,vastag, hurkás derék, és 90 A -s melltartót hordanak, aminek a kosármérete megegyezik egy vékony nagymellű lányéval. Csak ugye a dagi lány mellén van egy kis zsírszövet, és pont az miatt lesz normál mellű, de persze a hájas testéhez képest kicsinek tűnik. ahhoz képest mellük nincs is:-))))
2009. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!