Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az amit irigyeltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az amit irigyeltek a nőkben?

Figyelt kérdés

Ha egy jótündér 1 napra nővé változtatna benneteket akkor mi lenne az a 3 dolog amit biztosan kipróbálnátok nőként,szóval mi az amit irigyeltek bennünk?

Nem csak szexualitással kapcsolatban,hanem az élet bármely területén,sport,szórakozás öltözködés,testalkat stb.


2013. jún. 28. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem lennék nő, sőt, örülök neki hogy férfinak születtem, az már más kérdés hogy szeretem a nőket:) de sokkal jobban tetszik ez így nekem.
2013. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó ezs így is ahogy van.


Bár van pár dolog amit irigylek tőlük, minthogy nem kell megerőltetniük magukat és rögtön lesz szerelem csak várni kell, ha jól néznek ki minden büntetést megúszhatnak, elég idétlenül vihogni és lesz pénz az agyatlan cávóktól. Jó taktika esetén még tenni se kell érte semmit. Azért EZ faja!


De a többi dolog rémes.

2013. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor látnak meztelen nőt, amikor akarnak.
2013. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem irigyelem őket, de a döntésmechanizmusukba szívesen belelátnék.
2013. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tőled,hogy elloptad a kérdésötletemet!Na ezért nem szeretnék lány lenni!:D
2013. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!