Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok flörtölni, kommuniká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok flörtölni, kommunikálni a lányokkal akasszam föl Magam? 22/F

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

előtte próbáld fiúkkal.

utána próbáld himnősökkel.

ha semmi siker, gyere vissza ide.

2009. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Első válaszoló... elég buta vagy, már bocsánat. Ha nem tudsz megfelelő választ adni, akkor inkább maradj csendben,és lehet bölcsebbnek tűnsz.


Kedves Kérdező : írd le pontosan mi a problémád. Elhiszem hogy gátlásos vagy és effélék. ez természetes. hallgatlak.

2009. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok flörtölni, de tényleg nem tudom, hogy is kell azt csinálni.

Úgy érzem néha ha egy lánnyal próbálok "flörötölni", hülyén csinálom, ráadásul magamból is hülyét csinálok, egyébként igen gátlásos vagyok.

Igyekszem érdeklődő lenni, de csak azt veszem, hogy egy lányt sem érdeklek olyan leszarják a fejem stílus szerintem.

2009. okt. 14. 19:49
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ne légy kis hitű...

Én is ezt hitem magamról, azóta minden rendben van, mióta magamat adom, és nem parázok, csak sodródok az árral a csajok terén.

2009. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ott rontod el, hogy flörtölni akarsz vele és görcsölsz. Csak beszélgess vele mint az ismerősökkel, nem kell szünet nélkül bókolni.
2009. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én kérdezgetem mindenféléről, néha úgy érzem, hogy hülyeséget kérdezek és hajlamos vagyok azt hinni, hogy emiatt butának, idióta lúzernek tart.

Mostanában beszélgetek egy lánnyal Én érdeklődöm felőle mindenfélét kérdezgetek Róla, de Ő rólam nem nagyon ez az jelentené, hogy kíváncsi Rám?:(

2009. okt. 14. 20:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
19:41s vagyok. Nézd, nem kell rúl reagálni a dolgot. Nincsen semmi baj. Nem kell minden lányra úgy ránézni, hoyg hmm,lehet ő volt az igazi és én elszalasztottam. Nembaj ha "kudarcok" érnek, tudod,ami nem öl meg az megerősít. Én azt javaslom hogy a baráti körödből próbálj először beszélgetni lányokkal, baráti alapon. De ha valaki tetszik neked,tényleg,van olyan? Akkor hajjrá. A flörtöléssel ráérsz. Először csak beszélgessetek, azt többnyire a szituáció is adja,ettől nem kell félned. Tudatosítani kell azt ,hogy nem kell mindent véresen komolyan venni. Ha nem jött össze, akkor bánja ő ,hogy nem ismerhet meg téged :) Légy magabiztos. Ez fontos. Nembaj az se ha zavarba jössz, természetes dolog. és az "akasszam föl magam" dolgot többet meg ne halljam. Én nagyon szurkolok neked. A lényeg a magabiztosság, és hogy tudd,ha nem sikerül ,nincs veszve minden. nagyon nincs.
2009. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Legalább ezt reálisan látod. Valóban valószínű, hogy nem kiváncsi rád. Ilyenkor én eltűnök és hallgatni szoktam mint a sír és ha észre se veszi hogy eltűntem, akkor nincs miről beszélni. Amúgy meg ha ennyire gáznak érzed magad kérdezd már meg valamelyiket hogy mi az őszinte benyomása rólad azok alapján amikről eddig beszéltetek.
2009. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Ne akarj flörtölni. Csak keress közös témát. Nem azt értem ezalatt, hogy kérdezz róla, hanem mondjuk beszélgessetek a tollasról... Csak egy példa volt, tehát valami semleges témát keress, és beszélgessetek arról. Ha sokat beszélsz vele, megtalálod azt a témát, amiben nagyon beszédes.


Én is régen "flörtöltem" a lányokkal, és nagyon szánalmas voltam. Nem csodálom, hogy semmi sikerélmény nem volt. Most meg eljutottam oda, hogy csak simán magamat adom, és egy csomó lány kedvel engem. Ráadásul ebbe az a jó, hogy nem olyanok kedvelnek, akiknek "bejött a szövegem", hanem akiknek tényleg én tetszek.


Így találtam meg életem nagy szerelmét is.. Ráadásul nem olyan, akiről régebben elképzeltem a nagy ideált (mell, popó, fej, szőke haj). Nem azt mondtam, hogy csúnya, igenis szép! És én is Őt szeretem, nem a testét, mert megismertem. :)

2009. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
Igen akaszd föl magad, ahelyett h megoldanád a problémáidat. Sajnos helyetted itt ezt senki nem tudja megtenni.
2009. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!