Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből a barátságból (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a barátságból (? ) lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel megismerkedtem, és nagyon jóba lettünk, mindent elmondunk egymásnak, de eddig csak facebookon/telefonon beszéltünk túlnyomó többségben, élőben csak párszor. Amikor engem még ő nem érdekelt úgy, mint egy fiú, összejött egy lánnyal (ezért sem beszélek nagyon vele élőben, mert a barátnője nem nagyon kedvel engem). Bár előtte mintha bepróbálkozott volna nálam, de ezt csak utólag vettem észre, akkor nem. Én először úgy éreztem, hogy ő rá csak barátként tudok tekinteni, de ez megváltozott. 3 hónapja sikerült beleszeretnem. Ezt el is mondtam neki (azt is hozzátettem, hogy várok, ameddig kell). Nem fogadta rosszul, mondta, hogy ne szégyelljem, hogy így érzek, de mi csak barátok lennénk, mert igazából, nem is nagyon ismerjük egymást élőben.

És igen, ott van az, hogy ha esetleg találkoznánk/többet beszélnénk akkor megváltozhat a véleménye, nem? Én tiszteletben tartom, hogy ő most jár valakivel, azért is tudnék várni. Plusz még most befolyásolva vannak az érzései...nem?

Mostanában megint azt vettem észre, hogy olyan stílusban ír, mint korábban... Aranyos, kedves, és sokszor nem tudom hova tenni ezt, hogy így viselkedik. Nagyon szeretem őt, és tényleg remélem, ebből egyszer lehet valami. Szerintetek?



2013. jún. 28. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normális a gyerek akkor igen, de nekem is volt már olyan hogy egy fiuval hol volt valami hol nem azt végül itt vagyok nélküle. Hát nagyon szorítok hogy neked mejen, meg így ahogy leírtad kedvesnek tűnik :) Hajrá!
2013. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Huuuha válasza:
Hát először is ne a facebookon éld az életed! Ha van rá lehetőség beszélj vele a valóságban! Így jobban megismerhet. Másodszor is: jól teszed h tudomásul veszed, h van barátnője, hisz ha a lány tényleg szereti, akkor ne próbáld elvenni tőle, végül pedig: Legyél jó barátja :) Aztán ha a lány szakít vele, te ott vagy neki X'D
2013. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék vele minél többet beszélni élőben, csak nem szeretném, hogy a barátnője még jobban utáljon. Ezért nem "zavarom" meg őket...
2013. jún. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!