Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik legjobb barátomba. Kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és történetesen belezúgtam a legjobb haveromba. Annyi lenne a gondom hogy ő azt mondta nekem hogy neki egy másik lány teccik. Viszont egész nap ölelget meg tökre úgy tesz mintha bejönnék neki. Ezt csak poénból csinálja vagy valójában én teccek neki? Viszont ha járnánk lehet hogy az véget vetne a barátságunknak. Lécci segítsetek! (Bocs ha már feltették ezt a kérdést...)
2009. okt. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj még ezzel..nem maradsz le semmiről.

Ha meg annyira akarod akk kérdezz rá!

2009. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne várd meg, míg összejön mással. Amikor átölel, akkor mond meg Neki, hogy nagyon bejön. Vagy csak simán csókold meg.
2009. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is így játram, és most ott tartok, hogy elmondtam neki kétszer is hogy szeretem ám mindíg azt mondta h félti a barátságunkat. én belenyugodtam és továbbra is szerettem, te ne járj így, legfeljebb egy barátságot veszíthetsz, de gondolj bele mit nyerhetsz! Ess túl rajta hamar!

16/F

2009. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves vagy úgyhogy lehet korai még! De szerintem próbáld meg! Mond meg neki! Ha úgy érzed,hogy bejössz a legjobb barátodnak akk be is jössz neki! sok sikert! Az előző kommentben szereplő csókos ötlet az mindent visz!(tapasztalat) 18/F
2009. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na figyelj. Én beleszerettem 1 csajba. Évekik legjobb barátok voltunk és egyszer elmondtam neki h szeretem. :) részegen kicsúszott... aztán összejöttünk 1 évig jártunk aztán elhagyott. (nem tettem semmi olyat amiért el kellett volna hagynia) És azóta nem beszélünk. semmit se és szerintem már sose fogunk. Gondolj bele h megé-e ennyit. De én nem bántam meg egy percet sem. Szóval nem lebeszélni akarlakn csak gondold meg. :) Sok szerencsét kívánok!
2009. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ, már sejtem mit fogok tenni :)
2009. dec. 27. 10:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy olvassa-e ezt még valaki, de gondoltam elmesélem hogy 2 év után végre összejöttünk :) Nem bántam meg hogy ennyit vártam, hiszen most már érettebbek vagyunk mind a ketten. Köszi mindenkinek a válaszokat még egyszer :)
2012. márc. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!