Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek kozeledni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek kozeledni, beszelgetni vele?

Figyelt kérdés
A sulimban van egy srac akivel egyutt jarok angolra, kedves joban vagyunk. Egesz nap engem nez es naphosszokat beszel rolam a barataival. Hallottam, hogy kedvel, szeret engem. Van olyan hogy amikor ranezek hirtelen elvorosodik meg ilyenek. A mult heten peldaul egyutt setaltunk de nem szokt semmit, viszont szunetekbe amikor egyedul vagyok megprobal kozeledni nekem ugy tunik hogy beszelgetni akarna.... A kerdesem az lenne, hogy hogyan tudnek kozelefni hozza vagy beszelgetni vele, vagy pedig valahogy megtudni hogy mit is akar pontosan..

2013. jún. 30. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak kicsit félénk a fiú, ahogy leírtad. Ilyenkor kezdeményezz nyugodtan Te, csak ne támadd le... óvatosan, türelmesen.
2013. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló leírta azt, amit én is szerettem volna. Közeledj te, de ne túl erősen...
2013. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget.:)
2013. jún. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!