Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, minek örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minek örülnétek, ha a fiú milyen "szöveggel megy oda hozzátok ismerkedési célból?

Figyelt kérdés
Képzeljünk el egy szituációt (mivel én fősulira járok ezért fősulin) ott álltok/áll a lánya folyosón egyedül tanul valamit/nem csinál semmit. És akkor én (mint akit látásól ismer, de semmi több) odamegyek hozzá :Szia... na és innen kéne folytatni. Aki segítene , annak nagyon megköszönném. Mert már nagyon el vagyok keseredve, és nem tudom mi tévő legyek.
2009. okt. 15. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Én-e így csináltam rég:


-Szia! Sanyi vagyok.


...és vársz. A labda ott, mindig beválló szöveg meg nincs. Ne is készülj rá! Lazíts, ne parázz! A harmadik ilyen után magad kitapaszt ösvényel eléred a célod.

2009. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ez be is vállt? És ha erre azt mondja egyszerűen, hogy ok?
2009. okt. 15. 14:36
 3/14 anonim ***** válasza:
hát aki azt mondja h ok az nagyon gáz. Én lány vagyok, próbáltam magam beleélni a két szituációba. Amit ajánlott a srác, az a legtutibb, nem erőltetett. Én biztos bemutatkoznék egy ilyen szituációba. Utána pl meg lehet kérdezni, mit ccinálsz ismered ezt-azt? egyebek :)
2009. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Be hát! A természetességnél nincs jobb csajozási mód. Nem szabad rágörcsölni, ennyi.
2009. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
menj oda a csajhoz és kérdezd meg, hogy megráncigálná e a heréidet!
2009. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
kérdez meg tőle, hogy megcsócsálhatod e a csebének a bimbaját!
2009. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Ne mond meg a neved csak ha o kerdi!ez fontos:)en mar megjartam egyszer mert a csaj rakerdett hogy ki a fene kerdezte?

Szerintem csinald a kovetkezot:

1.tudd meg a nevet

2.nezd meg mi a nevenek a jelentese

3.menj oda a csajhoz ahogy elkepzelted, koszonj neki es kerdezd meg a nevet, es aztan mond el neki hogy milyen szep nev es mond el neki a jelenteset. Ha esetleg nem mondja meg akkor kerdezd meg hogy kitalalhatom 3-bol es a 3-ra mond az o nevet(a tobbi meg ugyanaz)

4.ezek utan add onmagad;)legyel vicces kedves vele mindig, kerd meg hogy engedje neked hogy vigyed a taskajat ha eppen latod hogy bemegy valahova szaladj ele es nyitsd ki az ajtot. A lanyok imadjak ha torodnek veluk es kenyeztetik oket.

SOK SIKERT!!!

2009. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló amit írt az a neves az egész jónak tűnik. Egyébként tudom a nevét.
2009. okt. 17. 08:55
 9/14 A kérdező kommentje:

-hello, tim vagyok, mi a helyzet?

-hello, tim vagyok, úgy láttam imádnivaló vagy, és idejöttem



„mint ha ismernéd megnyitás”

vad idegen csajnak odaköszönni ... szia rég láttalak mi van veled ... meg se ismersz ? ... stb ... a csaj zavarában lehet hogy nem is tud semmit tenni ... aztán hoppá végén kiderül hogy ne is ő az minő véletlen hogy hasonlít valakire


te meg milyen újságot/könyvet olvasol ? ... stb



Szia! Mi a véleményed a:

a cseh sírások bérezéséről,

a zsíros farkú törpe makik párzásáról,

arról hogy anyám töltött káposztát főzött annak ellenére hogy paprikás krumplit kértem,

hogy Micheal Jacksont többen feltámadni vélték a napokban, ?



Ezek közül melyik az ami egész jó szerintetek?

2009. okt. 19. 14:33
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

"arról hogy anyám töltött káposztát főzött annak ellenére hogy paprikás krumplit kértem,"

nekem ez bejönne:D hatalmasat nevetnék rajta:D

2009. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!