Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lányok! Ha egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lányok! Ha egy nagyon vonzó srác akit látásból ismertek leszólítana, hogy meghívna valamire, mire ti: van barátotok és erre megkérdezné h nem akartok-e másikat? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
bejönne?
2013. jún. 30. 21:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
2013. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

nem, teljesen normális a külsőm


29# nincs kedvem vitatkozni. a lényeg, hogy pár éven belül elég jelentősen csökken a vonzalmad, a jelenlegi teljesen megszokottá válik. most nagy a köd mert fülig szerelmes vagy.


az agyad sok endorfint vagy mit-boldogsághormont termel, azért akarod ezt az érzést még évekig. de hónapról hónapra egyre kevesebbet fog termelni és évről évre egyre jobban fogod unni a pasidat, ez a szörnyű valóság :(

ezért van az a sok egyből összeházasodunk aztán pár év múlva válás jobb esetben, rosszabb esetben eltűrik egymást és gyűlöletben élik le az életüket.

2013. jún. 30. 22:09
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
hűdenagy tapasztalatod lehet etéren
2013. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Es mennyi ido utan mulik el? Mert nekem 16 eve tart a boldog hazassagom.
2013. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
De téged nem unna meg?
2013. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít mennyivel helyesebb, egy párkapcsolat nem úgy működik, hogy amint látunk egy jobb pasit, dobjuk az előzőt, èn elhajtanám.
2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

a válaszoma kérdésre: anyáád....bunkó!


Miért is törvényszerű,hogy a párkapcsolatát megunja az ember?? Ha az jól működik, a nagy lilaködös szerelem átalakul szeretetté és kötődéssé, ez így normális. Ha valaki megunja a másikat,akkor valószínűleg nem tettek eleget a kapcsolatukért,vagy nem illenek össze.

Ha mindig otthagyod a másikat,miután elmúlik a 'rajongás' korszaka, nem lesz valami sikeres a magánéleted....bár ha strigulázod a lányokat,akkor jónak mondható ez a technika...

2013. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
en is ilyen vagyok. nem tartom tiszteletben, ha v.kinek van parja. ha normalis, tisztesseges no, ugy is lekoptat, de sokan belemennek meg is. ugyanugy megmondom neki, h. nem erdekel, h. parkacsolatban el. kacarasznak azert, de a vegen megis az olembe ulnek. az ilyen noket nem tisztelem, nem is kene masra, mert ha ertem megcsalta a parjat, engem is megcsalna, de azert dugni jo a kis artatlan fejuket. 20f
2013. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért vagy ilyen negatív azokkal akik azt írták boldog kapcsolatban élnek?

Én is kapcsolatban vagyok, ez lesz a 7.év és nagyon szeretem.

Még ma is zavarba tud hozni, ha megdicsér, tökéletes vele a szex, van szenvedély a kapcsolatba, emellett rengeteget nevetünk.

Persze voltak hullámvölgyek és van, hogy nem értünk egyet, de mindig megbeszéljük végül.

Persze szemem van, észreveszem, hogy ha egy fiú vonzó.Sokszor próbálkoznak, különféle dumákkal, jobb és kevésbé jó pasik, de eszembe sem jutna megcsalni.

Szeretem mint ember, tisztelem és imádom, nincs másra szükségem.Pedig nálam már nincs "rózsaszín köd" elhiheted.

A hibáival együtt fogadom el...sőt!Még a hibáit is szeretem.

Ebből következik, hogy természetesen a kérdésre a "nem " lenne a válaszom, de gondolom ez már kiderült számodra is.

Remélem egyszer megtapasztalod mi a tisztelet és a kötődés.

2013. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!