Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet győzni lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet győzni lányokat csak úgy hogy feküdjenek le velem?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akiket ismerek. Ilyen haveri szinten vannak lány ismerőseim. Vannak kicsit ribisebbek. Valami barátság extrák állapotra gondoltam. Ne ítéljetek el rám jött a kangörcs. Valahogy úgy kéne, hogy ne kelljen annyit győzködni mint egy komoly kapcsolatnál. Mai lányok közt úgy is sok a fehérmájú, csak benne lennének valahogy nem?
2013. júl. 1. 13:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egyébként jópasinak számítok (magas, jóképű, izmos), ők mondták :D
2013. júl. 1. 13:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van nálad egy kés, akkor gond nélkül meggyőzheted őket.
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő.. ő... ha kívánnak mert jó pasinak tartanak, és ők nem csak érzelmekkel szexelnek, akkor igen. Basszus drága okos, értelmes kérdező, ez a nőtől és a férfitól függ....
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon sok havercsajommal lefeküdtem már egy átmulatott este után pl aztán utána meg másikkal, így megy ez.
2013. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A butákat ja.
2013. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem,és pont hogy egy komoly kapcsolatnál nem kell győzködni,ha szeret belemegy,az mellé még garantált is a szex,nem csak 1-1alkalom
2013. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem kell győzködni, csak elég ha beszélgetsz velük, N
2013. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73 %, nem volt semmi probléma utána? Harag, sértődés, "kihasználtál!" stb...?
2013. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
itasd le, garantáltan szex lesz de vigyázz,hogy ne egyen túl részeg csak hogy pont ne emlékezzen semmire...fájni se fog neki..Velem megtették persze nem szex volt és én tipikusn az vagyok aki soha nem menne bele ilyenekbe..
2013. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha ilyen hülyeségbe bele mész, te fogod a rövidebbet húzni :D
2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!