Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes bárki is a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes bárki is a nemi erőszakra?

Figyelt kérdés

[link]


Elolvastam ezt a sztorit és teljesen megdöbbentem. Elgondolkodtam és felmerült bennem a kérdés, hogy képes bárki is ezt csinálni egy embertársával? Számomra a nemi erőszak a legsúlyosabb bűn. A testünk fölötti rendelkezést is megsérti, elpusztítja a becsületét az áldozatnak és még bűnössé és mocskossá teszi saját maga számára.

Addig rendben van, hogy vannak beteg elmék, akiknek erre késztetésük van, de ahogy ebből a történetből is kiderül vannak, akik egyszerűen velejéig romlottak és tiszta tudattal követnek el ilyesmit. Még sem értem, hogy képes bárki is ilyesmire. Persze ezt ki lehetne terjeszteni más bűncselekményekre is, hogy miért képes ilyesmire, de azt hiszem ez más kategória. Mit gondoltok?



2013. júl. 3. 00:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
csinálnak rosszabbat is!
2013. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
Undorodom a nemi erőszaktól de sajnos a sok maga mutogatás ezt hozza. elég csak kilépni az utcára tél kivételével és egyből csinálos lábak jo popsik szép keblek jönnek az utcán persze hogy a legtöbb férfi meg kívánja őket csak van aki elme bajos vagy fogyatékos és meg erőszakol valakit. én úgy gondolom hogy az egyik kiváltó ok ez lehet.
2013. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%
közben végigolvastam a sztorit! a véleményem az, hogy aki hagyja magát az ne csodálkozzon! egy ilyen fesztiválon a csajok totál meg vannak bolondulva, iszznak, kú*rnak, szóval nem csoda, hogy a beteg emberek ezt ilyen szinten kihasználják. csúnya dolog, de egy ilyen hülye pi*csával mint amilyen a kedves eltés leányzó lehet, kur*vára nem tudok együtt érezni. nyilván egy ostoba beképzelt kis magamutogató ku*rva akinek a se*gge kilógott a ruhákból aztán csodálkozik ha vlami perverz elkábítja... így bírt járni!
2013. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

Én pont ezt az egyet tudom elnézni, de csak ha nagykorú ellenkező neművel teszik.


Ha valaki ennyire elkeseredett ott már semmi más nem segítene.

2013. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

sajnos olyanokat néznek ki, akik már ittak, tehát nem józan

így kis mozdulatokat nem vesznek észre N

2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Durva sztori, de senki nem erőszakolta le az alkoholt a torkán. Az ő döntése volt. Persze pusztuljon, aki képes erre, de egy fesztiválon csattrészegre inni magad nem épp valami körültekintő viselkedés...
2013. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Valaki képes elnézni a nemi erőszakot?! Azt hiszem akkor még nem képzelte magát az áldozat helyébe. Ne haragudjanak már, de én is sok mindent megkívánok, még sem lopom el mástól, vagy verem agyon, hogy megszerezzem.

Azt hiszem az talán még szomorúbb, hogy egyből az áldozat a hibás. Az vesse rá az első követ, aki maga is bűntelen. Afrikában vannak országok, ahol a nők elkötik a mellüket, hogy ne legyenek túl csábítóak a támadóknak, mondanom se kell, hogy nem válik be!

2013. júl. 3. 13:48
 8/33 anonim ***** válasza:

"én is sok mindent megkívánok, még sem lopom el mástól"


Általános iskola alsó tagozátban kleptomániás voltam.


Az IRÍGYSÉG nagyon megkeveri az elmét. Nekem pedig szinte csak irígység jutott eddig.

2013. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Őszintén el akarom mondani a véleményemet. A különböző betegségeket ne keverjük bele. Ez azért is súlyosabb, mint bármi más, mert nincs semmi oka. Nem akar semmit elérni vele vagy megoldani, nem lesz eredménye (max. egy tönkre ment élet). Csak a mocskos, állatias vágyait kiélni, és érezni, hogy ő erősebb. Hogy mekkora férfi, hogy megerőszakolta azt a nőt, vagy a másik férfit, vagy legrosszabb esetben egy gyámoltalan gyereket. És ettől hányok! Ami még rosszabb, hogy ezek ott mozognak közöttünk, akár lehet, hogy a szomszédom vagy az iskola társam is ilyen. Hogyan lehetne ezeket eltüntetni a süllyesztőben?
2013. júl. 3. 14:12
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

Ha egészséges férfi csinálja akkor tényleg elítélendő. De ha olyan akinek megzavarodott az elméje a frusztráció és az irígység miatt azt megértem, pláne, hogy 10-20 év múlva simán benne van nálam is a pakliban, mert nem úgy néz ki, hogy jó életem lesz valaha is. Csajok meg plááne nem lesznek, mivel sajnálatosan elcseszett genetica + ronda arcberendezés eléggé ellehetetlenít.


De ha egy egészséges jóképű csinálja ezt (akinek még a farka is kb. átlagos felső határa) akkor értelmetlen és elítélendő

2013. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!