Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nagyon magának való fiúba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon fura ember, eljátssza, hogy ő milyen kemény, közben pedig tök csendes és önbizalomhiányos. Barátnője sem nagyon szokott lenni, mindig csak bulikban kavargat valakivel. Rengeteg közös dolog van bennünk, mégsem tudunk egymással mit kezdeni, nem tudunk miről beszélni, pedig ugyanaz az érdeklődési körünk is. Nem tudom, hogy kerülhetnék közelebb hozzá.
2013. júl. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem, hogy lehet belezúgni valakibe, aki szarik a fejemre, de mindegy; kinek a pap...
2013. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem egészen így van, régen össze akart velem jönni, mindig keresett, "kavargattunk", ilyenek..de én akkor még nem foglalkoztam vele, most jöttem csak rá.
2013. júl. 3. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a leírás tökre illik rám (mármint a fiúé) és a szituáció is ismerős. Még a suliban ebben az évben. De én nem tudtam eldönteni, hogy most tényleg akar tőlem a lány valamit, vagy nem, ezért gondoltam, hogy kiugrasztom a bokorból és beírtam facebookon, hogy kapcsolatban vagyok, mondom, ha érdeklem, biztos kérdezősködni fog. 20 perccel rá ős is kapcsolatban volt, másnap meg küldözgette rám a barátnőit, hogy kivel vagyok kapcsolatban, kicsit lehervadt a mosolya, mikor megtudta, hogy senkivel, de a palijával azóta is együtt vannak ha jól tudom, én meg szimplán csak megszoptam. Szerintem, ha magamból indulok ki annak is örül, ha csak a közelében vagy.


18/F

2013. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanában hol így, hol úgy viselkedik velem, egyszer úgy, mintha utálna, másszor meg odajön és kérdezgeti, hogy hogy vagyok, mi újság.. Nem értem.
2013. júl. 3. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: esetleg próbáld meg, hogy valamiben a segítségét kéred, ha annak ellenére, hogy annyira magának való, akkor tényleg akar valamit, ha meg nem, akkor nem érdemes foglalkozni vele. Vagy próbáld megpuhítani, beszélj neki, mindegy miről, csak biztosítsd róla, hogy nem hagyod ott és akkor idővel talán megnyílik. Legalábbis én így reagálnék, de nem ismerem úgyhogy nem tudok biztosat mondani. :)
2013. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*javítom: ha annak ellenére segít
2013. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!