Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai szép lányoknak nem tetszem, míg pár évvel ezelőtt voltak szép lányok, akiknek bejöttem, elég erős jelek voltak rá legalábbis?

Figyelt kérdés
Például pár éve egész busz hátulján a piros pulcsis srácról beszélgettek, aki én voltam. Előtte még be is vallotta egy csaj, hogy tetszem neki. Aztán ott volt az, hogy mentem suliba és nem egy lány hátrafordult utánam és nem csúnya lányok, kifejezetttem szép, cuki lányok. Még célzásokat is kaptam, hogy egyik osztálytársamnak bejöttem állítólag, ő sem volt rossz bőr, a menő szép csajok között volt. Ellenben most meg, hát az ilyen tini csajok rám néznek és fújjognak, hogy de ronda vagyok, meg hiába próbálkozom, már nem látom a jeleket sem igazán, max néha egy-két csaj szemez velem buszon utcán, de nem mosolyognak vagy fordulnak utánam, mint pár éve pedig alig váloztam, nagyon fiatalos génjeimnek köszönhetően.

2013. júl. 3. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? :)
2013. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyok az igényeid öreg.

az átlagos lányok már nemjók. persze, mindnekinek szép lány kell, adjon magára, vékony, csöcsös, nőiesen öltözzön, de ne legyen ribi, kb mint férfira cska rád nézzan.

van egy rosz hírem: iylen nő nincs.

szóval kezdj szépen el nézelődni az átlagos lányok is!

2013. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!