Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki jön velem csütörtökön Rock...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jön velem csütörtökön Rock Estre?

Figyelt kérdés

Na? :D Pécsen lesz a Ti-Ti-Tá-ban :D Kéne valaki, egyedül nem merek menni :D


18/L



2013. júl. 4. 01:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy csak 200Ft a belépő :)
2013. júl. 4. 01:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Én megyek Veled!
2013. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kik lépnek fel???
2013. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem kell túl nagy hűhóra számítani... valami Bencs Balázs /akusztik/ lép fel, aki olyan együttesektől játszik számokat, mint pl. a Foo Fighters, Radiohead, Arctic Monkeys, stb... Ez 20:00kor kezdődik.


Aztán utána valami Sickskillz nevű zenekar jön, ami rap-metált játszik. No ilyet még nem hallottam, de a metált szeretem, rapet pedig nem... aztán kitudja mi jön ki a keverékből :D


Csak lazulnék egy estét.. :)

2013. júl. 4. 01:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy megyek :) Írj rám és megbeszéljük a részleteket.
2013. júl. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Írj te :)
2013. júl. 4. 01:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Veled még el is mennék :D

Csak túl messze van

2013. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Ti-Ti-Tá gané hely, járj Inferno-ba vagy Dirty-be! ;)
2013. júl. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Infernoban már voltam, de mivel most a TiTiTá-ban lesz program... Nem mondhatom nekik, hogy változtassanak helyszínt, mert nekem nem jó a TiTiTás-s levegő :D
2013. júl. 4. 11:05
 10/12 Nayal válasza:
18 évesen nem mersz menni? Ráadásul rocker vagy? Érdekes ismerősöm aki egy évvel fiatalabb nálad megesküszöm neked, hogy olyan izompacsirtákat ver meg lány létére akikkel én nem kezdenék, és nincs több 60 kg-nál. DE rock kocsmában nem kell félniük a lányoknak, ez nem disco. Ismerkedj, mifelénk minden rocker közvetlen, jófej idősek, fiatalok egyaránt :)
2013. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!