Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék kamagrát vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kamagrát vagy viagrát szerezni Baján? SOS!

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Patika az minden hol van
2013. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott csak receptre adnak...
2013. júl. 4. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Irass!:D
2013. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bigpapa válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, és van-e potencia zavar a háttérben (szervi), vagy csupán stresszes az életed és kell egy kis biztosíték, ha eksön van :), de ne szokj rá.

Kamagrát még nem próbáltam, a Viagrát igen. Engem nagyon hazavágott :D mert olyan szívdobogást kaptam tőle, hogy 1 napig alig bírtam mozogni, levert a víz. Ki hogy reagál rá.

Nekem nem volt szükségem rá, csak kipróbáltam.


Amit néha szedek az a Dragon power (eredeti, hologramos, 3db-os). 30 perc után hopp van, és 2 napig simán érezni a hatását. Mellékhatása semmi, talán annyi, hogy a fülem piros lesz :) és picit bedugul az orrom az első 40 percben.

Ezt leszámítva király cucc.


Akkor szoktam szedni, ha húzós a hetem, idegeskedek sokat, de a párom elvárja a minőséget. Hazudik az a pasi, aki azt mondja, ő egy stresszes hét alatt ugyan úgy tud teljesíteni. Agyban dől el.


Viagrát a doki felírja, nem olcsó, kamagrát gondolom házhoz viszi futár, ahogy a Dragont is.


Net címet privátban tudok adni, akik megbízhatóak. Semmi közöm hozzá, csak én is onnan rendeltem. GLS viszi ki, 2 nap alatt, szóval korrekt.


Üdv

2013. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!