Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz az, hogy elszabadult a sok tini az általános iskolából nyári szünetre és szétlepik az oldalt? Meg eleve 13 évesen kapcsolat? Vicc?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Miért ne lehetne 13 évesen valakije az embereknek?

Én már nem vagyok tini, de emlékszem, milyen jó volt 10 évesen fogni a kislány kezét, puszilni az arcát, adni a sütimből.

Szerintem ez egy kellemes dolog, nem kell kimaradniuk belőle.

2013. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondod csak fogom a fejem feljövök osztani az ész de sehol egy normális kérdés :(
2013. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én tudok felrakni értelmeset, csak szétoffolják.
2013. júl. 4. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

jahhh azért tényleg durva.

nemrégiben válaszoltam egy ilyen szexuális irányultságú kérdésre, és mitadisten emg mertem kérdezni hány évesek.

a srác levékben válaszolt, hogy ő 14, barátnője meg 13!!!!!!!

éshogy már unalmas neki csak ujjazni emg nyalni, tanácsot akar kérni hogyan kezdjen a szexhez...csak pisligtama korok látván.

írtam neki egy szép monológot, hátha kicsit magába száll, és vármég pár évet a szex elkezdésével, mindnekinek jobb lesz!

én iylenidősen legóztam, meg kockultam gépen, meg bicikliztünk, fociztunk reggeltől estig..nemhogy már szex...

hova tart a világ b/sszus...:S

2013. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs mit tenni.. ez van..
2013. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
4-es: Nyelvtanórára is bejárhattál volna ezek mellett, talán a kisfiúnak küldött monológod is hitelesebben hangzott volna, ha helyesen tudnál írni.
2013. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4! egyet értek,

sajnos a szülőket szívesen megnézném, mert ez sok mindenből adódik, hogy ilyenek a mai fiatalok, ez sajnos csak rosszabb lesz, mert agyban nagyon elvannak maradva, a technika az nem pótolja N

2013. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező,sajnos igazad van,de amit az első írt abban is van igazság,az ilyen ártatlan gyerek szerelemmel nincs gond,miért ne lehetne,csak 12-14 éveseknek ennél nem kéne több,gondolok itt a szexre.
2013. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!