Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek melyik alak jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek melyik alak jön be a legjobban?

Figyelt kérdés

Nem csak arra vagyok kíváncsi, hogy pl.: körte. Szeretném ha bővebben kifejtenétek (pl.: magasabb, vékony, kisebb mellek, vékony derék, kerek popsi, hosszú lábak, lapos has). Nekem az is megteszi ha csak simán leírnátok, hogy mi vonz titeket.

Válaszokat előre is köszönöm :))



2013. júl. 4. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a szőlő alakú csajok jönnek be.
2013. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony, nem csontváz de vékonyabb-feszes, közepes méretű feszes-formás mellek, széles csípő, kerek popsi, feszes has :) 23/F
2013. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jáh, és még valamit kifelejtettem. Bőrszín! Barnább vagy inkább halványabb árnyalatú bőr a vonzóbb?
2013. júl. 4. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
picit halványabb barna de mér ? kinek akarsz tetszeni?
2013. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alakra legyen átlagos vagy sportos,karcsú,kicsit izmos.Olyan 5 kiló súlyfelesleg még belefér.Legyen melle,és ne legyen lapos popsija.

155-185 cm között.

Fehér vagy enyhén barna bőr.

17/F

2013. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb. az ilyen(ek):

[link]

[link]

2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mesomorph:


[link]

2013. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Háromszög
2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem kell fölöttébb homokóra. Legyen szép arca, az a második legfontosabb, az első mindig a belső. De ha már alakról van szó, legyen mindenütt egy kis fogni való, egy olyan kicsike mégis, senki se szereti a csontvázakat. ;)
2013. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!