Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Vagy mit jelents...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Vagy mit jelentsen ez? Ha azt mondta hogy ha sporttal alakomat jobbra formálnám és eljárnék szoláriumba akkor fullos lennék.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha igazán tetszenél neki, akkor úgy szeretne, ahogy vagy. Én nem szoliznék. Nekem pl. egyenesen nem tetszik az a lány aki szolizik, annyira nem áll jól... :/
2013. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy bejössz neki és még jobban bejönnél neki ha egy izmos barna hányadék lennél :D

Furcsa ízlése van neki az biztos.

2013. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Burkoltan ledagizott.
2013. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem arra gondolt hogy agyon szolizzam magam csak hogy "legyen színem"...

Nagyon fehér bőröm van (árja típus)

2013. júl. 4. 14:34
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam kövérnek 171 cm és 55 kg vagyok...

Nincs rajtam 1 kg felesleg sem...

Kedves 3. válaszoló! :)

2013. júl. 4. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó az, majd napozol egyet:)

Csak ne szoláriumozz! Egy-kettő olyan... szószerint... ocsmány xDD

2013. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább napozz, az természetesebb.
2013. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom a nap minden évben erősödik és egyre hamarabb okoz bőrrákot. Nem szükséges lebarnulni, a szép, fehér bőr szerintem egyedibb.
2013. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ügyet Lenke ***** válasza:
ha át akar formálni alakban és színben is akkor nem tetszel neki...majd jön olyan akinek így vagy "fullos" rohadt egy csúnya kifejezés nőre értelmezve..nem tárgy vagy s nem egy autó...
2013. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nana.Attól még hogy nincs súlyfelesleged,még bőven lehet rossz alakod.(löttyedt,csapott váll,piszkafa végtagok,rossz tartás)


De ettől függetlenül ha komolyan érezne valamit irántad,akkor nem ezt monaná..

2013. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!