Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Még semmi párkapcsolatom nem volt, de még csók sem. Bár több "jelentkező" is volt, én soha nem akartam belemenni. Múltkor voltunk páran egy buliban, ahol beszélgettem egy sráccal, aranyosnak találtam, egész helyes is volt, kérdezte hogy találkoznék e vele máskor, igent mondtam(akkor úgy is gondoltam). Most facebookon kérdezte, hogy találkozunk e. Én pedig megint úgy érzem hogy valahogy le kellene ráznom, tudom hogy nem lennék képes hosszútávon együtt lenni valakivel, legalábbis mostanában(remélem ez változni fog). Nem tudom mit írjak vissza:(
2013. júl. 4. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen félsz az ismeretlentől. És mivel félsz, a kínálkozó lehetőségekre is nemmel reagálsz. Ördögi kör, egyszer ha engednél a dolognak, kiszabadulnál Pandora szelencéjéből.
2013. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Írd ezt: "Megmutatod a szobád? tudod lakberendező szeretnék lenni...", aztán dugtok és többé nem látod.
2013. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom igazatok van. Csak attól is félek, hogy nem vagyok elég jó, de azt is tudom, hogy akármennyire nem tartom sokra magam, valamilyen szintem nekem is magasak az elvárásaim(tudom hülye vagyok). Ha meg elmennék, csak azért találkozni vele, hogy kilépjek a komfort zónámból, akkor meg félrevezetem, mert nem akarok tőle semmit. ÁÁÁ elköltözöm egy barlangba!
2013. júl. 4. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, de a mostani barátomnál nem hagytam magam,hogy ezt csináljam. szerencsére.:)
2013. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok evvel. 22 éves lány vagyok és senki sem volt még az életemben, mer ugyanazt éreztem amit Te ,vagy hasonlót. Én is sokszor érezem azt hogy le kell ráznom valahogy azt a személyt, aki közeledni próbál felém. Amúgy meg soha semmi bajom nem volt vele, csak ezt éreztem.
2013. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!