Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, hogy más csókolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy más csókolja, más öleli és más fekszik le vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak haverok vagyunk, de én többet érzek iránta. És megörijt ez a tudat, hogy mással van. Hogyan tegyem túl magamat rajta?

18/f


2013. júl. 4. 14:39
1 2
 1/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nehéz. :(

Próbáld azt szem előtt tartani, hogy ő boldog. Ha ez nem megy, akkor tűnj kicsit el az életéből, ne beszéljetek olyan sokat, és talán ki tudod szellőztetni magadból. (bocs a fura hasonlatért :D)

2013. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs esélyed nála?
2013. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Mivel tudja mit érzek.
2013. júl. 4. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
AZ első emeletes hülyeséget ír: Hogyan tudná szem előtt tartani azt, hogy boldog a lány, amikor mással boldog és nem vele? Burokban élsz? A kérdező szomorú, szerinted, hogyan tudná azt ilyenkor szem előtt tartani, hogy a lány közben boldog?
2013. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy ameddig te szomorkodsz, addig ő jól érzi magát egy másik férfival az ágyban! Neked ez a tudat nem elég, hogy tovább lépj?
2013. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nehéz tovább lépni. Ha meglátok egy jó csajt, és elkalandozok, és eszembe jut az, hogy ő mással érzi jól magát.
2013. júl. 4. 15:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy pillanat! Gondolom ez a bizonyos új emberke nem régóta van meg neki? A továbblépéshez idő kell! Nem jön egyik hétről a másikra, de idővel halványodnak az érzelmek!
2013. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%

#4:

Úgy, hogy ha valakit szeretünk, akkor az a fontos, hogy boldog legyen. Persze az az optimális, ha mi tesszük boldoggá, és közben ő is minket, és tudom, hogy nagyon tud fájni amit a kérdező most átél, de akkor is tiszteletben kell tartani a másik döntését. Én is végigmentem ezen, én is ki voltam akadva, de nem szabad önzőnek lenni.

2013. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22:21,egyetértek :)
2013. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szentimentális duma, hogy "annyira szeretem, hogy azt akarom, hogy legyen boldog, ha nem velem, hát mással" vagy "ha szeretem, el tudom engedni". Biztos van aki így érzi, de ezt erősen kétlem. Mielőtt beszólna valaki, elég emocionális lány vagyok, csak már rájöttem pár dologra. Ha igazán szerelmes vagy és teljesen reménytelen, igenis nagyon tud fájni, és ha az ember annyira szenved, egyáltalán nem vigasztalja az, hogy a másik közben boldogan kefél valakivel -.-"

Kérdező, a legegyszerűbb, ha nem találkozol vele jó hosszú ideig. Ha tudja, hogy szereted, és nem érdekli, itt nincs mit tenni. Járj társaságba, ismerkedj más lányokkal. Ha tartós kapcsolatot keresel, kerüld a bulis ismeretségeket, abból úgyse lesz semmi.

2013. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!