Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor az első komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor az első komoly pasitok volt, nem voltatok kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Első komoly pasit, nem azokhoz a k.rvákhoz szánom akiknek mindegy volt kikkel fekszenek össze elsőnek. Hanem akik hónapokig, évekig együtt volt akkoriban a pasijával. Ti nem voltatok kíváncsiak másokra? Mással "kavarni"? Nem képzeltétek el, milyen lehet mással szexelni?


Teljesen általános kérdés, csak kíváncsiság ..


2013. júl. 4. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az majd később jön. pár év múlva
2013. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, de utólag, ennyi idős fejjel, és főleg, hogy ő kíváncsi volt másokra, nekem is körbe kellett volna talán néznem mások háza táján. :D
2013. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, akkoriban úgy képzeltem, hogy vele élem le az életem - ez az érzés most is megvan, ha járok valakivel. Csak akkor nyílik ki a világ és kezdek kíváncsi lenni, ha már szakítottunk. De akkor is csak addig, amíg nem találok valakit, akivel megint el tudom képzelni. De ennyi idősen már egyre nehezebb ilyet találni.

2,5 évig voltam együtt az első barátommal.

2013. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A leendő férjem az első párom is egyben, 3,5 éve élünk együtt. Annyira boldog vagyok és kiegyensúlyozott, hogy ilyesmi őszintén szólva eszembe sem jut soha.
2013. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 4. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Penelopé, még csak 25 vagy! Úgy beszéltél most, mintha legalább 30 lennél.
2013. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem az első 9,5 évig tartott. Nem érte meg. Hülye voltam és vak.
2013. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első pasimmal vagyok bő 1 éve. Nem érdekel, milyen más. Vele minden tök jó :D Élvezem a szexet vele, nem igénylek mást :D
2013. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os, azért a 25től a 30 nincs olyan nagyon messze. :)
2013. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor-bár a kommunista idők már elmúltak-egy ötéves tervet javasolnék neked! :)
2013. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!