Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nagyon nagy gond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nagyon nagy gond a túlsúly?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-1,5 évben meghíztam (hormonproblémàk miatt). Nem merek 'pasizni', mert fèlek, hogy nem tetszenèk / kellenék senkinek. Úgy érzem 'felesleges' a jó kisugárzás...


Ennyire fontos a 'csinossàg'?

19l



2013. júl. 4. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen fontos a csinosság , mennyi ez a felesleg ? mozogjál .. szerintem te se jönnél össze egy eltunyult emberrel
2013. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen, mert magam elég vékony vagyok. Rosszul esne, ha nem bírnám a csajt felkapni csak úgy - holott ez nem az ő hibája.:) De ha felszednék még tíz kilót, nem számítana.:)
2013. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Lányom,neked a hurkás-tokás vagy a sportos pasik jönnek be?

Itt a válasz a kérdésedre

2013. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló? Azért az se mindegy. És igen, fontos a csinosság.
2013. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mennyi felesleg és hogy hogyan oszlik el rajtad. Ha mindenhol vagy egy kis plusz az nem probléma de ha csak egy hatalmas beled van az nem előnyös. De ez ne gátoljon a pasizásban mert ha nyitott szemmel mész az utcán simán láthatsz nagyon kövér nőt pasival.
2013. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

fontos a csinosság, de a túlsúly relatív,

[link]

ezen a képen mond hogy melyikhez hasonlít a legjobban a tested és akkor tudunk véleményt mondani

2013. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
35-40%
2013. júl. 4. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nekem már sok lenne
2013. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
háááát, határeset, legalább próbáld a 35%-ot elérni, az már jónak számít
2013. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amúgy nálam az arc a döntő, ha tetszik az arcod a fiúknak akkor szerintem nem fogja őket zavarni a túlsúlly, ráadásúl a teltebb csajok is lehetnek szépek :)
2013. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!