Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, már nem bírom magamban tartani a dolgot? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy nagyon jó barátom. Rendes srác, nincs is vele gond, csak annyi baj van vele, hogy:

Kb. fél éve jár egy lánnyal, aki szintén egy nagyon rendes csaj, vele is eléggé jóban vagyok.

A gond ott kezdődik, hogy a srácnak van egy másik "barátnője" akivel havonta 1-2x találkozik. Nekem elmondja, mert mindent tudunk egymásról, kiskorunk óta barátok vagyunk. Persze megígértem, hogy nem mondom el a lánynak.

A lány viszont sokszor tőlem kérdi, hogy mi van a sráccal, van e valakije, mert néha furán viselkedik. És mivel megbízik bennem a lány, ezért hisz a srácnak.

Mind ketten szeretik egymást. Viszont már én érzem magam rosszul. Beszéltem már erről a sráccal, őt is bántja néha, de egyszerűen ilyen.

Két és fél éve van barátnőm. Már neki is szóltam erről, persze név nélkül, ahogyan itt is. Nem tudja mit tehetnék, mivel ha elmondom a lánynak, egy 16 éves barátság megy tönkre. Ha pedig nem mondom el és kiderül, akkor pedig a lány megharagszik rám. A legszebb dolog az egészben, hogy én hoztam össze őket, mivel a barátnőm a lány unokatestvére. Tehát tuti a barátnőm is berágna rám.

Szerintetek mivel tudnék hatni a srácra? Mit tehetnék?

Előre is köszönöm.



2013. júl. 4. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mond a gyereknek hogy fejezze be vagy mondja el mert neked ez így rossz , én a helyedbe a lánynak mondanám hogy beszélje meg a sráccal hogy van e valaki-e ebből lefog neki esni h valami nem stimmel ( jah és még a srácnak mond meg ha van töke megcsalni a nőjét akkor válalja már a következményeket mert így miatta te szívsz F
2013. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele nem egyszer... az a helyzet, hogy a csaj, akivel találkozgat elég messze lakik. Ezért találkoznak csak 1-2x havonta, de ezt már lassan 2 éve csinálják. Volt szerencsém megismerni a csajt nekem is... hát mit mondjak, látszik rajta, hoyg egy r****c.
2013. júl. 4. 23:53
 3/13 anonim válasza:
78%
sziia:) hát tényleg elég rossz helyzete kerültél:/ én is voltam már így,hogy egy barátomat és barátnőmet összeakartam hozni és a srác egyszerre udvarolt a barátnőmnek és egy másik lánynak is..mondjuk ez egy kicsit könnyebb helyzet volt,mert ők még nem jártak..szerintem itt is,mint az én ismerőseim helyzetében,a fiú cselekszik rosszul.biztos szereti a lányt,mert különben már nem lenne vele,csak a kíváncsiság az ami hajtja a másik havi 2-3szori találkozó felé..és meg kéne győznöd,leülni vele és megbeszélni h ezt így nem csinálhatja mert ez igazságtalan a lánnyal szemben és gondoljon csak bele csak egy percre h milyen érzés lenne neki ha ez fordított esetben történne meg és kiderülne..valamivel mindenképpen próbálj meg rá hatni..még esetleg azt is bevetheted h vagy ő mondja el a barátnőjének ezeket a kis találkozókat 'x' időn belül vagy te..ettől talán kicsit megijed..de persze az nem lenne annyira jó megoldás ha ezt nem teszimeg és a lány tőled tudja meg
2013. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám a csajnak ha te hoztad össze őket akkor ha a gyereknek nincsen pofája felválalni mert töketlen akkor mond meg a lánynak h ne húzza az idelyét a haverod mellett mert megcsalja evvel jót tennél a lánynak a srác meg máskor talán tud majd döntést hozni
2013. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
jah és 2éve csalja szóval én már azért előbb cselekedtem volna ha a barátod megérti hogyha ő nem mondja el majd te elfogod mert rabolja a csajnak az idelyét
2013. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ha elmondom a lanynak akkor a srac tuti megharagszik...azt pedig nem szeretnem. Amugy a srac meg rohadtul feltekeny tipus... Ez is nagyon erdekes benne.
2013. júl. 4. 23:58
 7/13 A kérdező kommentje:

Redlines

Nem 2 eve hanem csak fél eve vannak egyutt ... 2 eve talalkozgat havonta azzal a masik csajj...

2013. júl. 5. 00:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudtam elejetol fogva ezekrol az alkalmi talalkozokrol, de azt hittem ha lesz neki egy komoly, akkor abbahagyja .... De nem :/
2013. júl. 5. 00:01
 9/13 anonim válasza:
igen ez egyébként érdekes mert általában az aki féltékeny,hajlamosabb a megcsalásra és h nem veszi észre azokat a dolgokat h ő mit csinál..persze ez érthető,azért is írtam h nem lenne jó ha tőled tudná meg..és azt esetleg nem tudnád megbeszélni a sráccal h hagyja abba a találkákat a csajjal és akkor fátylat boríthattok az egészre és a barátnőjének sem kell szenvedni azzal h ezt megtudja..csak ne találkozzon többet a másik csajjal
2013. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mar probaltam... Altalaban azt valaszolja hogy: "tudom, bant engem is, de ilyen vagyok, nem tudok megvaltozni"

1000x probaltam mar lebeszelni... Volt, hogy azt mondta hogy befejezi erre aztan par het utan hivta ot a lany, hogy jo lenne talalkozni es o nmtudta visszautasitani...

2013. júl. 5. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!