Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, már nem bírom magamban tartani a dolgot? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy nagyon jó barátom. Rendes srác, nincs is vele gond, csak annyi baj van vele, hogy:

Kb. fél éve jár egy lánnyal, aki szintén egy nagyon rendes csaj, vele is eléggé jóban vagyok.

A gond ott kezdődik, hogy a srácnak van egy másik "barátnője" akivel havonta 1-2x találkozik. Nekem elmondja, mert mindent tudunk egymásról, kiskorunk óta barátok vagyunk. Persze megígértem, hogy nem mondom el a lánynak.

A lány viszont sokszor tőlem kérdi, hogy mi van a sráccal, van e valakije, mert néha furán viselkedik. És mivel megbízik bennem a lány, ezért hisz a srácnak.

Mind ketten szeretik egymást. Viszont már én érzem magam rosszul. Beszéltem már erről a sráccal, őt is bántja néha, de egyszerűen ilyen.

Két és fél éve van barátnőm. Már neki is szóltam erről, persze név nélkül, ahogyan itt is. Nem tudja mit tehetnék, mivel ha elmondom a lánynak, egy 16 éves barátság megy tönkre. Ha pedig nem mondom el és kiderül, akkor pedig a lány megharagszik rám. A legszebb dolog az egészben, hogy én hoztam össze őket, mivel a barátnőm a lány unokatestvére. Tehát tuti a barátnőm is berágna rám.

Szerintetek mivel tudnék hatni a srácra? Mit tehetnék?

Előre is köszönöm.



2013. júl. 4. 23:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
de ez hülyeség..mert megváltoznia nem is kell,csak ezt abbahagyni..vagy akkor döntse el h melyik lány kell neki,és a másikkal meg játsszon-.-
2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt nekem is egy olyan haverom, akinek mindig volt barátnője, de megdugott mindenkit, akit csak lehetett. Az aktuális barátnőit ismertem, jóban voltam velük.

Engem is megkért a srác, hogy falazzak neki. De azt mondtam, hogy magamtól nem fogom elmondani, de ha rákérdez a barátnője valamire, akkor nem fogok hazudni. Jobban jár, ha nem mondja egy a félrelépéseit.

Már nem tudom, hogy volt egy olyan kérdés, amire el kellett volna mondanom a kínos igazságot, mert ez nagyon régi történet.

2013. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

Megbeszéltem a sráccal és arra a döntésre jutott, hogy szakítt a barátnőjével és csak az egyéjszakás kalandok híve lesz. Remélem be is tartsa a szavát.

2013. júl. 13. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!