Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy ha egyedül megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ha egyedül megyek moziba?

Figyelt kérdés

Nincsenek olyan "jó" barátaim,suliban max elütöm velük az időt,egyedül csinálok mindent,magamba zárva.

Ismertségi körömből a csajok ki vannak lőve,próbálkoztam náluk de bunkók tetszenek nekik.

Külsőmmel nincs gond,kicsit van rajtam felesleg főleg hason,meg talán az arcom kicsit ducibb ha mosolygok,de nem tudom.185 cm vagyok,sokak szerint jóképű,és kérdezik mért nincs barátnőm,önbizalmam nulla,pedig buszon sok csaj mosolyog rám,én meg fapofával nézem őket..Komoly vagyok,nem az a hülyülős..

Gáz egyedül elmennem moziba egy filmet megnézni?Ha látok ott jó csajokat akik 2-3an vannak és együtt hogy szólítsam le őket?Tetszett a film csajok? Kicsit gáz szerintem :D


2013. júl. 5. 01:18
 1/9 A kérdező kommentje:
15F
2013. júl. 5. 01:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszer sokáig kellett várakoznom , addig beültem a moziba egyedül. Először nekem is furcsa volt, de a film teljesen elvonta a figyelmem róla. Egyszer kibírható :) Én is jobban szeretem társaságban. :)


Hát, furcsa lesz a lányoknak biztos, de nem feltétlenül fognak rosszul reagálni. Ha mégis, gyorsan lelépsz :D

2013. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
menjek veled?:D 14/l xdd
2013. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az ajánlatot,de megoldom egyedül.

Köszi Buboréklány :D

várom még a válaszokat..

2013. júl. 5. 01:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs az őszinteségért, de szerintem igen. Ezzel hírdeted, hogy vesztes vagy. Ha már egyedül filmezel, akkor tölts le valami sorozatot– vagy 8 imdb értékelés fölötti filmet és így kapcsolódj ki :)

Vagy menj el rokonnal, olyan haverral akivel szívesem barátkoznál.

2013. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szivi :)
2013. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha alkonyatra mész akkor nagyon.
2013. júl. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szépen megkérlek, küldesz nekem privibe egy fotót rólad? *-*

Fel keltetted az érdeklődésemet, hogy vajon hogy nézhetsz ki... :D Ha kell véleményt is írok :)

15/L

2013. júl. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a jövö héten be kell utaznom a nagyvárosba, hogy elintézzek valamit, de nem hívok senkit, mert korán indulok, és lehet elhúzódik az intéznivaló. Ha már ott vagyok, akkor én is moziba megyek egyedül, nincs ezzel gond, im an englishman in new york feeling lesz. Különben ez a moziban ismerkedés nem tünik szerencsésnek, mert film közben nem lehet dumálni, utána meg egy idegen leszel akivel végigültek két órát, de ha jóindulatuak akkor elbeszélgetnek veled a filmröl. Szerintem ha nem vagy rusnya, akkor kérd el egy buszon mosolygó lánynak a számát, aztán sms-ben elhívod moziba, de fél órával előtte találkoztok, hogy megigyatok valamit, vagy érted ilyesmi. Ne a programuk közben zavard meg a lányokat.
2013. júl. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!