Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt ocsmányul beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt ocsmányul beszélő, tuskó stílusú nők élőben is meg mernék ezt csinálni egy férfivel?

Figyelt kérdés
Aki olvassa a fórumot, az ismeri ezt a jelenséget. Bár minden médiából arról beszélnek, hogy "hímsoviniszta" a világ, nekem nem úgy tűnik, sem kint, sem itt. Sőt, a fórumoldalakon már az utóbbi időben rendre a nők szólnak be a férfiaknak. Persze, kockázat itt nincs, de vajon akkor is mindenki ilyen bátor lenne-e, ha szemtől szemben kellene megmondania a véleményét?

2013. júl. 5. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerinted?
2013. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Errol a tisztelet temarol sokat lehetne vitatkozni. Sok embernek kene egy dontes, hogy ebben a tarsadalomban milyen emberi minoseghez akarnak tartozni. Bar sokaknal egyaltalan a felismeres kene, hogy vannak szintek. A lehetoseg adott.
2013. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem!
2013. júl. 5. 13:01
 4/22 anonim ***** válasza:
Bár én itt szerintem nem bunkó vagyok, maximum nyers (egy-két kivételtől eltekintve, amikor a kérdező vagy valamelyik kommentelő elrúgja a pöttyöst), d az életben is ilyen vagyok.
2013. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, 2-es, a szintek. Akkor van gond pl., amikor valaki egy ellenvélemény-normális ellenvélemény-miatt képes úgy nekimenni a másiknak, mintha minimum megölte volna valakijét vagy súlyosan ártott volna neki.
2013. júl. 5. 13:03
 6/22 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben igazad adok a kérdező-nek ebben a dologban.Persze vannak kivitelek de azért az hogy van pl. a chat.hu ahol ha ráírok egy lányra normálisan és próbálok nem sablonos lenni, annyira nem méltat hogy válaszoljon és megmondom neki még neki áll feljebb.


Az meg hogy egyéb más fórumokon meg pl itt is milyen bunkó sok nő nem is beszélnék ... Egyszerűen csak simán elszomorító.

2013. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Penelopé, nekünk volt már vitánk itt, de alapjában véve nem tartalak rossz fej csajnak. Tényleg nyers vagy, de alakítható is. Te vagy a nyers vas! :)

Én azokról a hozzászólásokról beszélek, amikor pl. aljas féregnek nevezik a másikat, azt mondják, hogy akassza fel magát, stb...

2013. júl. 5. 13:05
 8/22 anonim ***** válasza:
Azoknak csak itt nagy a szájuk!
2013. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as, ez nekem is eszembe jutott már. Könnyen lehet, hogy otthon meg leugatják őket mindenért.
2013. júl. 5. 13:19
 10/22 anonim ***** válasza:
nem hiszem ilyen vagyok, próbálok finoman fogalmazni, amúgy én életben is kimondom amit gondolok, persze ez nem jó, de nem tudok hazudni, az elég nagy hibám, de még csak szépíteni sem tudom, N
2013. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!