Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOgy kell valakit elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy kell valakit elfelejteni? (bonyolult eset)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ismerek egy lányt egy jóideje...

majd egy éve jártunk is, eléggé jól megvoltunk, anno vele vesztettem el a szüzességem, igazából utána nem voltam senkivel, se ágyban, se mint kapcsolat,

persze nem miatta!

miuán különváltunk (mert ott hagyott az ex pasijáért akivel megcsalt) nem beszéltünk hónapokig, mostanában megint jó viszonyt folytatunk többnyire...

néha együt is vagyunk, egész jól elvagyunk,

és nem tudom mit éérzek iránta...

nem tudom pontosan, hogy én szeretem őt, azok után amit tett, vagy szimplán nem akarom megbántani azzal, hogy nem viszonzom azt, hogy ő is szeret engem...

neki lett egy pasija, akit rühell, helyette akar velem lenni...

de elég kibírhatatlan tud lenni a lány, szinte hetente veszünk össze, van, hogy normális dolgokon, amit azonnal megbeszélünk, van, hogy olyanért tud lecseszni, hogy küld egy zenét, kéri a véleményem, megmondom, ha tetszik akk azt, ha nem, akkor annyit írok, nem rosz, de nem az én stílusom, és akkor olyanokba köt bele, hogy azt iszem körülöttem forog a világ, meg hogy engem nem is érdekel ő mit gondol ...

na most ebben az a gáz, hogy ezek után még mindíg úgy érzem, hogy kedvelem, eléggé...

és nem tudom kiverni őt a fejemből ><

van, hogy gyűlölni tudom mikor bekattan, és ilyenkor annyira fel tud idegesíteni, hogy legszívesebben benyugtatóznám magam... ez a fajta stresssz nem tesz jót se neki se nekem, így nem tudom mi legyen, megbántani nem akarom, helyette simán el akarom felejteni, hogy szeretem őt... ezt hogy lehet?

nem azt a tiszta szerelmet, helyette a csalódott, elérhetetlen ezért érdekes szerelmet érzem, nem akarom ezt, hiába volt idpm elfelejteni, voltak közben más 'jelöltek' velük nem az érzéseim miatt nem jöttünk össze,

mit lehet tenni?

bármi taanács?


2013. júl. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Járj el a tobbiekkel szórakozik, lazíts egy kicsit és lehet hogy találsz egy rendes lányt.


Ismerős a helyzet különben, de ha lesz egy épeszű barátnőd, akkor meglátod, hogy butaságot csináltál eddig és az idő is gyorsabban múlik majd.

2013. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, at most is tudom, hogy értelmetlen és logikátlan amit teszek, de egyszerűen, manipulál, vagy nemtudom ><
2013. júl. 5. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú, ismerős a helyzet, egyik barátomat épp hasonló szitu miatt vigasztaltam valamelyik nap...

Bonyolult dolog ez, mert egyik percben azt érzed, hogy a hátad közepére sem kell, a másikban pedig azt, hogy ő a mindened... ez a szerelem. Azt mondják, hogy egy cérnavékony határ választja el ezt az érzést az utálattól. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy járj el bulizni, ismerkedj más lányokkal is, próbálj meg egy kicsit kikapcsolni, hogy úgy sikerül-e eldöntened, hogy mit is érzel. Mert lehet, hogy nem is vagy belé szerelmes,csak azért érzed, mert össze vagy zavarodva. Ha megismersz mást, akkor könnyebben fog menni. Én ezt gondolom.

2013. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: egyáltalán érdemes erőltetni a dolgot, ha elhagyott-visszament hozzád...stb., emellett csak folyamatosan veszekszik veled? Mintha a bolondját járatná...
2013. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

keress valakit aki szintén így járt, aztán járj vele össze dugni

Maslow-piramis mindennek az alapja, elsőnek a testi szükségleteket kell kielégíteni mert a büdös életben nem lesz jó a lelki, ha nem stimmelnek a következők: nyugodt körülmények a szäráshoz, evéshez, alváshoz, szexeléshez.

ezek rendszeres beteljesülése.

gondold át, valamelyik nálad nem ok.

ha ezeket kipipálhatod, rátérhetsz az emberi kapcsolatokra.

akkor mélyítheted, meg akkor leszel képes mással is valami hasonlóra vagy jobbra mint ezzel a csajjal.

de nem lehet egy emberre ilyen görcsösen ráfeszülni, meg csak hozzá ragaszkodni, kell 2-3 akikkel rendszeresen dumálsz, hogy ha egyik kiesik, mindig legyen pót.

2013. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár az utolsó elég zavaros...

Mással is beszélgetek, és meg van a nyugodt környezet is, csak néha van baj... De az a néha sajna sokszor van... Megfogadom a tanácsokat, köszi a válaszokat :)

2013. júl. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!