Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két fiút/lányt szeretni? Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy pont egyformán, de lehet egyszerre kettő személybe szerelmesnek lenni?

2013. júl. 5. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.
2013. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnéd az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba
2013. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
"Ha egyszerre 2 embert szeretsz válaszd a másodikat , mert ha igazán szeretted volan az elsőt , nem szerettél volan bele a másodikba"
2013. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Csak 1emberbe lehet szerelmesnek lenni. H
2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha több iránt érez valaki akkor az tetszés semmi több :) elöző volta m
2013. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emberek ***** válasza:

szerintem nem lehet, itt többen is írtak előttem idézetet.

és azért gondolom ezt így, mert ha szeretsz valakit, akkor Vele vagy elfoglalva, nem másokkal. ha pedig másokkal vagy elfoglalva, akkor nem szereted "párod"

2013. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem!


Olyan van ,hogy szerelmes vagy EGY embere és tetszik egy másik vagy vonzódsz hozzá.

Velem is volt ilyen de aztán én is rá jöttem ,hogy a második csak fellángolás volt. Vagy még az se. :)

2013. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sem lehet. Ha ugyanazt érzed mindkettejük iránt, lehet, hogy egyik sem szerelem.
2013. júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!