Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes nőcsábász? Ha rátalálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes nőcsábász? Ha rátalálna az igazira megváltozna?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akire azt mondják többen, hogy egyedüli rossz tulajdonsága, hogy kihasználja a nőket. Azon kívül, nagyon kedves, barátságos, figyelmes,megértő pasi.
2013. júl. 6. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Igen, a nagy szerelem meg tudná változtatni, én hiszek ebben :)
2013. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Láttál te már jó munkát meg szép öregasszonyt? Na érted.
2013. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja,Lohengrin meg elrepül a hattyúvontatta hintón..

Miért változna meg?

2013. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3

igen is meg tud változni!nekem is sikerült!mielőtt találkoztam vele nem érdekelt az hogy megbántom őket de amikor megláttam a barátnőmet akkor minden más lett egy lányra nem néztem rá többet és csak ő volt nekem a legfontosabb aztán talált egy másik fiút,vissza ment a régi szerelméhez én meg szépen lassan kezdek vissza állni a régi életemhez

2013. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hazudik is vagy csak párkapcsolatot nem akar?
2013. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megváltozik, az álmainkban :D

Volt ilyennel tapasztalatom és kb darabokra törtem miatta. Miután beleszerettem rájöttem, hogy van barátnője, húzta az agyamat, kikezdett a legjobb barátnőmmel.. hasonló finomságok.

Az ilyen pasik mindig figyelmesek, emlékeznek mindenre , amit mondtál nekik, elájulsz tőlük.. aztán meg jön a koppanás.

Ha még nem vagy szerelmes, inkább lépj le.

Nem mondom, hogy nincs rá esély, hogy megváltozzon. De ha van is, az nagyon kevés. És nem tudhatod biztosra, hogy te vagy az igazi neki, még akkorsem, ha azt hiszed, hogy neked ő az.

2013. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hááááát... egy nő mellett biztos meg fog. De ebben bízni kb akkora ötlet, mint lottózni és aztán elkölteni a (még nem létező) nyereményt.
2013. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja, igazatok van! a szerelem csodákra képes, elvégre Eszmeraldát is a szívszerelme Hosé Ármándó műttte meg aki csak azért tanult orvosnak, hogy szerelmét meggyógyítsa.

remélem, hogy valami olyan beosztásban fogsz dolgozni ahol a logikádat nem kell használnod. szóval ha építész vagy mérnök esetleg programozó lennél akkor válts pályát mert még jóindulatból "véletlen" elpusztítod az univerzumot...

2013. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rododendron ***** válasza:
nem
2013. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!