Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Lehet két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Lehet két embert egyszerre szeretni? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
sziasztok:) kérném a segítségeteket... az a helyzet, hogy 2 hetes táborban voltam/vagyok, ahol ott van a legjobb barátom, aki fiú..:D szóval nagyonnagyon sok időt együtt töltöttünk, kézenfogva, egyéb cukiságok, de semmi komoly, mármint mindig hasonló volt a kapcsolatunk, csak nem 'ennyire' erős, közeli. vagy mi. viszont van a táborban még egy másik srác, akit csak ott ismertem meg és elképesztően aranyos, udvarias, cuki minden :D nem tudom, szerintem tetszem neki de nem vagyok benne biztos. annyi szent, hogy előszeretettel fogta meg a kezem és volt mindig a közelembe :) a két srác közben 'jóban lett', bár nekem eléggé féltékenység szagú a dolog :DDD szóval, először is, (már ha valaki elolvasta), szeretném ha leírnátok a véleményeteket és a választ a kérdésre, hogy lehet-e két szőkeséget egyszerre szeretni ?! (remélem, nem úgy jött le hogy pasizós ócska *ibanc vagyok, mert valójában több mint egy éve nem volt semmi barátom vagy bármi:D:D szóval láthatjátok hogy még kétségbe is vagyok esve...) köszönöm!!! 

2013. júl. 8. 00:50
 1/7 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Figyu! Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz!

De tényleg, elég kevés az infó... amúgy meg szerintem 2 embert szeretni nem lehet egyszerre, de 2 ember tetszhet nagyon egyszerre.

2013. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet egyszerre több embert is szeretni! választani viszont neked kell közülük
2013. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ezt jól vésd a fejedbe:


"Ha két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szeretsz bele a másodikba." :)))

2013. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Válaszd a másodikat,mert ha az elsőt szeretnéd nem szerettél volna be másba.

Dee rajtad áll a döntés.:)

2013. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet 2öt egyszerre szeretni, de az egyiket mindig jobban fogod szeretni

Nekem ha valamiben nem tudok dönteni feldobok egy érmét(a te esetedben pl. a fej a legjobb barát és az írás az új srác) és mielőtt megnézném hogy hogy esett le rájövök hogy igazából mit is akarok.

2013. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 2 lányt szeretni? Én is szeretem a barátnőmet és a húgomat is.
2013. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha választani kell válazd az elsőt.
2013. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!