Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belekezdeni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belekezdeni, ha úgy érzem én vagyok az igazi, de a srácnak már rengeteg kapcsolata volt? Pro és kontra érdekelne

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de évek óta ismerjük egymást a sráccal, és úgy éreztem első perctől kezdve, hogy nekem ő az igazi és fordítva is. Akkor elszúrtam, mikor próbálkozott, azóta csak néz, de most alakulóban van valami.
2013. júl. 8. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes? Egyenlőre semmit nem tudhattok! Mindig van értelme elkezdeni, ha bejöttök egymásnak, és nincs elháríthatatlan akadály. Ha érdemes vagy rá, veled lesz, ha nem, akkor úgy is mindegy.
2013. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megdug párszor és otthagy, ahogy az eddigieket. Te pedig addig epekedsz utána továbbra is, amíg nem találsz egy még jóképűbb fiút.
2013. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet meg kéne ölni, hogy ne lehessen több kapcsolata.


Mégis miért baj, ha egy férfi nem tapasztalatlan, volt már nővel? Mennyi idős vagy? Értékelned kellene, hogy nem egy szűzies kisfiúval kerülsz össze.

2013. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!