Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Ha nem találkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ha nem találkoztok a barátotokkal akkor elvárjátok hogy felhívjon titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő... hát kb. egyenlő arányban szokás hívni egymást. Vagy ha valaki valamilyen oknál fogva ingyen telefonál, akkor az a fél telózik.
2013. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze :)
2013. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem muszáj telefonnak lennie, de valamilyen szinten muszáj, hogy érdeklődj iránta, facebook-on vagy ilyesmi. Persze ez a másik félre is igaz. De az érthető, hogy rosszul esik, ha mondjuk te érdeklődsz a párod iránt, hogy mi van vele, ő meg nem tanusít hasonló érdeklődést az irányodba, vagy fordítva.
2013. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze azért napi 1 óra beszélgetés h megtud h mivan a másikkal kell:)
2013. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az elég ciki ha csak az egyik hívja a másikat.Akkor vszinü nem szereti eléggé a másik vagy nem elég fontos neki.
2013. júl. 8. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretek telefonon keresztül beszélgetni, csak akkor telefonálok ha valami fontos dologról van szó ami nem várhat, szóval nem várnám el. Ha csak 1-2 napról van szó, interneten sem muszáj keresnie, annyi idő alatt túl sok említésre méltó általában úgysem történik senkivel. Mondjuk én ilyen vagyok, hogy nekem néha kell egy kis idő amikor konkrétan senkihez nem szólok, szóval nem bánnám ha nem kellene minden egyes nap kommunikálnom a másikkal. Kapcsolatban élő ismerőseimet elnézve nem is tudom kibírnám-e sokáig én egy kapcsolatban, mindig mindenki a másik nyakán lóg, akkor is amikor nincsenek együtt, megy Facebook-on a chat-elés, a telefonálás, Skype-olás, stb. Szörnyen hangzik.
2013. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindennap ha máshogy nem is,de face-n alap egy 10-15 perces beszélgetés. Megtudnák őrülni ha 2-3 napig nem hallok semmit a páromról.
2013. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!