Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimnáziumban mennyi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumban mennyi esélye hogy össze tudnék jönni valakivel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami híres a fiúk körében, pedig nem vagyok ronda, meg semmi... Most megyek gimnázium 1. osztályba, és már hiányzik a szerelem az életemből. Mit kéne csinálnom, hogy egy tetszek 1-2 srácnak, mégse legyek egy k...
2013. júl. 8. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben elég egyszerű felszedni egy srácot, lévén olyankor mindegyikben tombolnak a hormonok és még az élő fát is megdugnák ha épp találnak rajta lyukat.
2013. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak :( 14 évesen nincs szerelem... ez hihetetlen!!!!44!
2013. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kevés az eszed, sok az esélyed!
2013. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra ne lőj
2013. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a legtöbb lánynak legalább másik osztályból, de inkább másik iskolából volt barátja, osztályon belül inkább csak barátkoztak egymással a fiúk-lányok. Osztályon kívül meg csak akkor fogsz másokat megismerni, ha könnyen barátkozós típus vagy. (Diákönkormányzatosokra, színjátszó szakkörösökre jellemző, hogy jóban vannak szinte az egész iskolával meg az összes ismerősük baráti körével meg úgy általában mindenkivel.) Bár nálunk alapból kevés fiú volt az osztályban, kb. 10 fiú és 20-22 lány.
2013. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok 14, évvesztes vagyok, nemrég lettem 15.
2013. júl. 8. 17:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye típus... Nálunk is 10 fiú 20 lány lesz egy osztályban, és igen, könnyen barátkozós vagyok :D
2013. júl. 8. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy akkor biztos találsz valakit. Javaslom lépj be valamilyen szakkörbe ami lesz a sulitokban és érdekel is, és akkor ismerkedhetsz másokkal is az osztálytársakon kívül. (De erre amúgy a gólyatábor is jó, ott már iskolakezdés előtt össze lehet ismerkedni jó sok emberrel és akkor mire elkezdődik a suli már simán átmehetsz az ő osztályukba is szünetekben.)
2013. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!